Skocz do zawartości

Morel Maximo 6.2 - Jakość wykonania


Rekomendowane odpowiedzi

Po wnikliwej lekturze forum nabyłem nowy zestaw Morel Maximo 6.2 na Allegro, od Super Sprzedawcy z samymi pozytywnymi komentarzami za 550 zł więc żadna super okazja to nie była.

 

Według poniższej strony (swoją drogą jedyna taka analiza, jaką znalazłem w sieci - szkoda że napisów które są na stałe na zdjęciach nie da się wrzucić do translatora):

 

http://blog.sina.com.cn/s/blog_13cd5049f0102v5mc.html

 

Nie ma żadnych podstaw, żeby podejrzewać, że to podróbki. Wszystko jest tak jak być powinno.

 

Jednak te tweetery:

 

2SUpzWf.jpg

rOA2ybu.jpg

 

Mają na powierzchni takie jakby nitki - mam nadzieję że widać na zdjęciach o co chodzi. Nie wiem czy to jakieś pozostałości po kleju czy co to jest... Zdjęć tweeterów bez maskownic jest w sieci niewiele, a już takich jak moje - z bliska, to wcale nie ma, żeby porównać.

 

Czyżby dzisiejszy Morel Maximo to tylko taki trochę lepszy chińczyk? A może ten typ tak ma i nie należy się przejmować? Woofery wyglądają OK - tu nie mam zastrzeżeń. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś do każdego zestawu/głośnika Morel dodawana była taka mała przezroczysta bodajże niebieskawa folijka przez którą po przyłożeniu na srebrne tło z logiem Morela widać było napisy genuine.

 

 

Tutaj, ostatnia strona przed ostatnie zdjęcie widać o co chodzi (slabo ale widać):

http://www.morelhifi.com/wp-content/uploads/2012/04/200803_ACS-Review_Italian.pdf

Edytowane przez latitude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...