Skocz do zawartości

radio z DVD za ok 500zł da sie zrobic?


tenga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie.. Ida z jednej chinskiej fabryki, podzespoły te same, procesorów przeciez nie ma.. Co najwyzej zmienia 2-3blaszki wewnatrz ale jesli chodzi o napedy-tez to samo.. W sklepie mamy z 10rodzai posputych radyjek - czesci sobie tylko przezucamy miedzy nimi :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczekuje własnie zeby w miare grało i było bez awaryjne i zeby można było na nim jakieś teledyski oglądnąć i wogóle

 

a interesuje sie nim bo za kwote jaka na razie moge przeznaczyć na nie ma winde monitor 3" wyjscie na suba i wejście usb uwierz jakbym miał większe fundusze to kupiłbym JVC serii avx.... a to radio ma peałnic takie funkcje właśnie puki tego pokroju sprzet nie zagosci w moim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenga, dużego doświadczenia z takimi cudami nie mam ale co jakiś czas znajdzie się klient który przyjedzie z czymś takim aby mu to zamontować w samochodzie. No i po takich kilku odsłuchach tych wynalazków wiem jedno żadne z tych radyjek nie reprezentuje minimalnej jakości dźwięku oferują tylko kupe zbędnych (według mnie) bajerów i nic po za tym, zwykły prosty clarion zagra dużo lepiej.

tenga, przemyśl to bo za te pieniądze można już kupić przyzwoite radyjko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi bez awaryjnosc-to musisz byc wierzącym.. Ewentualnie brac pod uwage jak duzo miejsca masz w koło radia..lubia sie grzac radyjka, jezeli wszystko jest ciezko upchane jak Fiat Panda-ledwo sie w ciska. W fordzie Ka miałem mase miejsca wiec lepiej z chłodzeniem..

Inna sprawa serwis-co nie zrobisz- to twoja wina!!!

To ty zjebałes nawet jakbys go dopiero kupił i jeszcze go nie podłaczyłes..

Poprostu masz pecha..

My odradzamy zakup takich zabawek lepiej kupic markowe radio ktore ci pogra niz nonama ktore ci powyswietla teledyski i padnie a pozniej wrocisz z płaczem na czat :)

Moja rada-nie pakój sie w to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł mozna kupic juz porzadnego kenia z seri 7xxx.. Zagra bosko, niezjara sie.. Moze i nie ma dvd-ale po co to komu? Prowadzisz to patrzysz sie na wyswietlacz? Dla mnie wyswietlacz-najmniej wazna rzecz.Jak słuchałem muzyki z radiami do testów-zamykałem oczy..Od tak lepiej się wczuwam w muze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...