Skocz do zawartości

Jakie glosniki i wzmak


Roche87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Postanowilem zmienic audio w moim samochodzie Mitsubishi Carisma. W moim starym aucie mialem hertze esk 130mm podlaczone do wzmacniacza kiepskiej jakosci ale gralo to ladnie i tuba blaupunkta w bagazniku. Teraz chce podobnie tylko bylem w 2 miejscach gdzie u mnie w Kielcach montuja zestawy Car Audio i wypowiadaja sie oni zupelnie inaczej. Mianowicie jedni mowia ze Hertz ESK 165 i nic innego bo te sa zaje***te natomiast 2 koles mowi ze albo Morel Tempo 6 albo Focal 165 VR a bardziej radzi mi te pierwsze. Nie wiem teraz co wybrac?? Nastepna sprawa jest taka ze mam wzmacniacz kiepskiej firmy i w lanosie gral on dosc dobrze natomiast nie wiem jak bedzie tutaj tym bardziej ze kupuje dobrej jakosci glosniki ( jest to wzmak firmy road star czy jakos tak). Dlatego nastepna wyplata pojdzie na wzmak i jaki wybrac?? z Gory Dzieki za pomoc. Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, najpierw napisz ile masz kasy na wszystko, jakiej muzyki słuchasz i czy sprzęty mogą być używane

 

dopiero jak to napiszesz to będzie można coś radzić

 

pozdro

 

Sluchaj glosniki kupuje nowki sztuki u nich za 600zl. Oczywiscie robia mi komplecik czyli montaz przeprowadzenie kabli i wytlumienie drzwi przednich. Wzmak domyslam sie ze to kosztowna rzecz dlatego mysle ze do 1000 zl ale jezeli warto dolozyc to mysle ze jestem wstanie wiecej dac ale jak mniej sie tez da to spoko :) Jezeli chodzi o muzyke to raczej takie lekkie techno i kawalki tez lekkiego hip-hopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj glosniki kupuje nowki sztuki u nich za 600zl. Oczywiscie robia mi komplecik czyli montaz przeprowadzenie kabli i wytlumienie drzwi przednich.

za 600zl?? to jaki to komplet glosnikow? czym ci wygluszą drzwi? i wtej cenie jeszcze kable i robocizna?? :rotfl:

 

Nie nie 600zl te morele ktore normalnie kosztuja 750zl do tego 200zl za wygluszenie i cos kolo 100zl zalozenie tego wszystkiego i wydaje mi sie ze jeszcze kable o ktorych mi nie powiedzial ale zobaczymy jak cos bede sie targowal bo powiedzial ze w 1000 sie zamkniemy :rotfl: no a wzmak chce dokupic osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jeszcze czy intersuje cie sprzet tylko nowy czy mogą byc uzywki??

 

Raczej nowy bo kurcze nie chce zeby po kilku miesiacach sprzet przestal dzialac :rotfl: sam nie wiem szczerze mowiac. Moze doradzcie i takie i takie zawsze moze byc jakas fajna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zl za wygluszenie

Czym oni wygłuszają zapytaj się lepiej :rotfl:

 

Z tego co wiem to dobrymi matami bo w starym aucie robilem matami APP i kurcze nie bylem zadowolony bo po upalach albo w ogole pod koniec lata zdejmowalem boczkii polowa zwyczajnie splywala :rotfl: i tak tez oni powiedzieli ze tym nie robia tylko tymi matami ze sreberkiem czy jakos tak czyli o ile sie orientuje to dobre one sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zl za wygluszenie
robią tylko tymi matami ze sreberkiem czy jakos tak czyli o ile sie orientuje to dobre one są

Czyli robią to najprawdopodobniej matami app lu boll z napyloną warstwą aluminium ale moim zdaniem te maty są jeszcze gorsze od tych zwykłych :rotfl:

No chyba że robią to dekarką ale ta cena to trochę niska jakaś :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roche87, a moiże sam byś wział CA w swoje ręce :)

 

widzę że zakłady w jakiś byłeś są krótko mówiąc mało atrakcyjne :)

 

Wiesz co zwyczajnie mowiac nie chce mi sie. Chce miec zrobione wszystko na tip top. W starym aucie robilem z qmplem ale to nie bylo to poniej ciagle cos musialem poprawiac. Nie wiem czemu mowisz ze sa malo atrakcyjne?? Bylem przy robieniu przez nich vw passata i widzialem ze dobrze robili. To jest ta firma : http://www.autohifi.com.pl/ . Zadzwonie i zapytam sie czym wytlumiaja.

 

[ Dodano: 2009-08-04, 13:17 ]

200zl za wygluszenie
robią tylko tymi matami ze sreberkiem czy jakos tak czyli o ile sie orientuje to dobre one są

Czyli robią to najprawdopodobniej matami app lu boll z napyloną warstwą aluminium ale moim zdaniem te maty są jeszcze gorsze od tych zwykłych :/

No chyba że robią to dekarką ale ta cena to trochę niska jakaś :)

 

No i dzwonilem i robia dekarka albo jak ktos chce to dynamat ale wtedy cena jest wyzsza. A ile gdzies tak na 2 drzwi idzie tej dynamat?? Moj samochod to Mitsubishi Carisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mogłeś się sam ich zapytać ?

 

No jakos mi wypadlo z glowy zeby sie o to pytac, a duza jest roznica miedzu tymi dynamat a normalnie jak oni robia?? Bo w starym aucie robilem z APP i kurde wszystko po lecie splywalo :) dlatego nie chcialem miec juz nimi robione w tym aucie. Po cenie na alledrogo widze ze dynamat 300zl :) ale moze warto doplacic juz do tych dynamatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto

 

Ok no a teraz czy taki komplecik http://www.allegro.pl/item705457368_maty_d...e_door_kit.html (MATY DO WYGŁYSZENIA DYNAMAT XTREME DOOR KIT)wystarczy na obie strony drzwi?? Czy trzeba 2 takie?? Bo kurde 600zl za same maty to jest troche kasy a na dobra sprawe nie wiem ile tym samochodem bede jezdzil :)

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-08-05, 09:37 ]

Nie podpisane linki!

warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dynamat za drogi to rozejrzyj sie za matami STP, bardzo dobra alternatywa dla Dynamata. Nie spustoszy Ci tak kieszeni a porownywanie ich do dekarki czy APP lub boll to nawet nie wypada :zdegustowany:

 

Dzisiaj bylem u tych kolesi i powiedzial mi ze zwykla dekarka jest do d**y a oni probowali juz kilku firm i robia tylko na jednej sprawdzonej a na tych STP jeszcze nie robili. Nie wiem chyba jednak zrobie ta dekara skoro nie robili tymi matami STP a koles mowi ze te ktorymi oni robia sa na 100% dobrej jakosci. Nastepna sprawa czy do tych glosnikow pasuje wzmacniacz JL Audio e4300??

 

A tak w ogole sorki za nie podpisanie wystawionego linku zwyczajnie zapomnialem. Jeszcze raz sorki :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP vibroplast i po kłopocie, ta firma po prostu robi dekarą i tyle, mówi że maty są dobre, a co mają powiedzieć - ze są do kitu ? muszą na czymś zarabiać. ja kiedyś miałem taki sam kłopot - dość dobra (podobno) firma wygłuszyła mi drzwi 'podobno" dobrymi matami. Zapłaciłem jak za Dynamata, a na drzwiach dekara (i to tylko na zewnątrz drzwi !!!) wpadlem w szał, zerwalem to w cholere i powiedziałem sobie że jak coś robie to robie raz a dobrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP vibroplast i po kłopocie, ta firma po prostu robi dekarą i tyle, mówi że maty są dobre, a co mają powiedzieć - ze są do kitu ? muszą na czymś zarabiać. ja kiedyś miałem taki sam kłopot - dość dobra (podobno) firma wygłuszyła mi drzwi 'podobno" dobrymi matami. Zapłaciłem jak za Dynamata, a na drzwiach dekara (i to tylko na zewnątrz drzwi !!!) wpadlem w szał, zerwalem to w cholere i powiedziałem sobie że jak coś robie to robie raz a dobrze.....

 

Tylko jest jeden problem ze tak na dobra sprawe nie wiem ile tym samochodem bede jezdzil :) za polozenie dynamatem i troche ta dekarka powiedzial ze wyjdzie w granicach 550zl a samym dynamatem nawet 800zl takze skoro mowi ze bedzie git to wydaje mi sie ze mozna mu ufac bo widze ze koles nie sciemnia jak inni starajac mi sie wsadzic hertze ESK 165 i jeszcze klamiac ze sa the best jak to mowili. Takze chyba im zaufam ale porusze jeszcze ten temat jak beda robic. No i zapytam sie co to za firma tych mat http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif jak cos beda mieli mokro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas?!?!?! :przestraszony:Standartplast Vibroplast M1 kupujesz 2 paczki i powinno starczyc na oba skrzydla + ok 40-50 PLN na dystanse z MDF i za ok 320 PLN, masz materiał do zrobienia naprawde porzadnie drzwi.

 

Wejdz do działe "Wasze Instalacje" przeciez tam jest tyle zdjec i opisów ze glowa boli. Wygluszenie drzwi wcale nie jest takie trudne.

Nie wiem jak Ty ale ja wolałbym sam to zrobic w/w cenie niz łaczyc Extreme'a z Dekarka i placic jeszcze za to 550 PLN. Dla mnie 220 PLN droga nie chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas?!?!?! :przestraszony:Standartplast Vibroplast M1 kupujesz 2 paczki i powinno starczyc na oba skrzydla + ok 40-50 PLN na dystanse z MDF i za ok 320 PLN, masz materiał do zrobienia naprawde porzadnie drzwi.

 

Wejdz do działe "Wasze Instalacje" przeciez tam jest tyle zdjec i opisów ze glowa boli. Wygluszenie drzwi wcale nie jest takie trudne.

Nie wiem jak Ty ale ja wolałbym sam to zrobic w/w cenie niz łaczyc Extreme'a z Dekarka i placic jeszcze za to 550 PLN. Dla mnie 220 PLN droga nie chodzi..

 

Z tego co widze po ich foto relacjach robia takimi materialami Dynaxorb, Dynaliner. Za wygluszenie ta ich dekarka powiedzial 200 gora 250zl. Patrzylem ceny na allegro to paczka 4 sztuk 90x30 Dynamaty kosztuje 300zl w co watpie zeby starczylo na pare drzwi wiec sam nie wiem.

 

[ Dodano: 2009-08-06, 23:34 ]

Sluchaj wez luknij tutaj robili galanta i widze ze to jest chyba ten material o ktorym on mi mowil http://www.autohifi.com.pl/galant.html (jest to strona ze zdjeciami Mitsubishi Galanta z montazu CA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...