Skocz do zawartości

Jaki wybór za Beymy m6 Power?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie jakie woofery lepsze do 2wey następne po beymach?

Będą grać pod AA 200.2

Zależy mi na tym by były lepsze srednica i by potrafiły zagrać dołem równie mocno co beymy lub lepiej.

Używane do 400-450zł

A druga sprawa czy TW też wymienić obecne to AS HS25pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Helix-ach rs806 nie było czasem problemów z sztywniejącym górnym zawieszeniem zimą?

Cały czas zastanawiam się nad TW czy aktualne AS hs25 pro nie warto by było zmienić? Myślałem nad proasimplex a może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mocnego dołu, gra poprawnie wg mnie.

Chyba inna aplikacje słuchaliśmy ;)

 

Odnośnie membran - w czarnych występował ten problem, w białych się nie spotkałem

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cały pies pogrzebany. W jakich drzwiach beda grac, czy to komory czy pelne itp. W zaleznosci od aplikacji i wygluszenia, efekty bedą rozne, nie ma uniwersalnych glosnikow, ktore zagraja w kazdych drzwiach. Kolejna kwestia, ile ma byc tej srednicy, w zaleznosci od tweetera ciecia beda rozne. Tutaj tez bym sie zastanowil, poniewaz im wyzej, tym bardziej sie nasz woofer bedzie meczyl i kicka bedzie troche mniej, w 3 way mozna woofoery rozkrecic bardziej niz 2way.

 

z ciekawych wooferów, ktore mialem okazje sluchac

focale v2s jak na 70rms graja przyjemnie

micro precision

 

i cos co podobalo mi sie najbardziej

swans d6t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełnych drzwiach.Drzwi stosunkowo małe bo to Alfa 147 5d maty ctk 2.0 dystanse mdf

raczej mi chodziło o sposob montazu ( chociaz materialy tez robia swoja oczywiscie.), wbrew pozorom, mozna popelnic sporo bledow przy wygluszaniu drzwi co skutkuje dużym spadkiem kicka. Nie mialem okazji montować ani sluchac nic z tych drzwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już moja 5 para drzwi co do wygluszania więc myślę że ogarniam co i jak. Ma być sztywno i wszelkie zakamarki wyklejone i szczelnie.

Zobaczę jak zagrają beymy w Alfie tu jest o tyle dobrze że nie ma za glosnikiem żadnej prowadnicy.

I w golfie i w Astrze był ten problem niestety i może przez to nie mogły rozwinąć skrzydeł w pełni.

Póki co drzwi kierowcy zrobione i jest meeega robić z na fabryce. Niestety muszę podzielić to na takie etapy z braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cały czas zastanawiam się nad TW czy aktualne AS hs25 pro nie warto by było zmienić? Myślałem nad proasimplex a może coś innego?
raczej bym poszedl w cos wyraznie lepszego

simplex to vifa BC, czyli najtansza seria od dunczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już moja 5 para drzwi co do wygluszania więc myślę że ogarniam co i jak. Ma być sztywno i wszelkie zakamarki wyklejone i szczelnie.

Zobaczę jak zagrają beymy w Alfie tu jest o tyle dobrze że nie ma za glosnikiem żadnej prowadnicy.

I w golfie i w Astrze był ten problem niestety i może przez to nie mogły rozwinąć skrzydeł w pełni.

Póki co drzwi kierowcy zrobione i jest meeega robić z na fabryce. Niestety muszę podzielić to na takie etapy z braku czasu.

podlacz posluchaj, bo na pewno bedzie sie roznic:) zeby wyciagnac srednice, mozna w okol woofera dac "ringi" z pianki. Srednica nam nie ucieka w tapicerke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra A na co zmienić Tweetery? Kwota ok 300zl za uzywane

ja w tej cenie kupilem np swans tn28 (hivi tn28) i jestem zadowolony, ale na pewno moglobyc lepiej:) dobry tweeter niestety kosztuje nieco wiecej:)

 

jak tniesz obecny tweeter? moze sprobuj pasywki/aktywki, brzmienie sie nieco zmieni, a potem zmieniac ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywke posiadam. Ciołem różnie. Często grał 3.2k/12 lub 4k/12 i raz nawet 5.2k/12. Ale tak jak by mi w nich czegoś brakowało.

W grę wchodzą też domowe TW i fajnie jak by były małych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweetery tez musze byc odpowiednio zainstlowane. Skoro aktywka Ci nie podeszla to sprobowalbym na kondach. W tej cenie co pisales, wyboru za duzego nie ma. Pozostalo testowac, nikt za Ciebie wiedziec nie bedzie co Ci sie podoba:)

 

był też podobny temat, http://www.strefacaraudio.pl/topic/12861-szukam-tweeterow-do-300-zl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...