Skocz do zawartości

Alpine CDA-9831R obcięte przewody


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Posiadam radio Alpine-9831R kupiłem je razem z autem ale że tak powiem ktoś "mądry" obciął przewody z tyłu radia przy samej dupie oprócz przewodu antenowego. 

Mam pytanie ,czy jestem w stanie dokupić nowe lub używane przewody do tego radia gdziekolwiek lub tu na forum?

Szczerze to nie wiem do czego są te przewody ,chyba do wzmacniacza i subwofeera i do zmieniarki?

W Przyszlości chciałbym powyższe podłączyć .

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Dołaczam zdjecie .

post-24654-0-66224400-1557186314_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest moje radio. Nie chciało mi się go wyciągać. Gra w aucie tylko jak napisałem wyżej jest tylko przewód antenowy A ten zielony i ten drugi czarny, zostały obcięte przy samej dupie.

Do czego one są wogòle?

I tak jak wyżej czy będę mógł je dokupić?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest moje radio. Nie chciało mi się go wyciągać. Gra w aucie tylko jak napisałem wyżej jest tylko przewód antenowy A ten zielony i ten drugi czarny, zostały obcięte przy samej dupie.

Do czego one są wogòle?

I tak jak wyżej czy będę mógł je dokupić?

Z góry dziękuję.

jeden jest do zmierniarki/kabla aux

drugi to rca na wzmacniacz na suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden jest do zmierniarki/kabla aux

Do zmieniarki jest ai-net( okrągły w tylnej ściance radi). Ten odcięty jest do ipoda.

 

RCA na sub'a, jeśli potrzebne można dosztukować. Z dokupieniem będzie kłopot, chyba że znajdziesz kogoś kto ma dawcę na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmieniarki jest ai-net( okrągły w tylnej ściance radi). Ten odcięty jest do ipoda.

 

RCA na sub'a, jeśli potrzebne można dosztukować. Z dokupieniem będzie kłopot, chyba że znajdziesz kogoś kto ma dawcę na części.

faktycznie, pokrecilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...