Skocz do zawartości

Rejestrator jazdy do samochodu, jaką kamerę (onboard) kupić do auta?


tony_tr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

może to i średnio profi ale ja używam kamerki sportowej sjcam. Z aliexpress za trochę ponad 300zł. Filmy w wystarczającej jakości, w zestawie mnóstwo uchwytów, przylepek, pasków itp a i można ją do czoła przyczepić i nagrać mrożący krew w żyłach materiał z wyprawy po ziemniaki do piwnicy albo z nurkowania z rurką w odrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że trzeba dać około 700zł by mieć w miarę porządny sprzęt i obraz. Miałem już wybrany model ale zepsułem laptopa i nie mogę teraz znaleźć :/ jak tylko na to natrafię to wrzucę linka. Co do kamer to mnie przykładowo odstraszają diody (są w tańszych modelach), nic to nie daje i tylko dobrze wygląda na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na testach teraz mio mivue 658 wifi

 

Droga zabawka ale filmy jakosciowo bardzo dobre nawet w nocy po trasie a bardzo mi na tym zależało.

 

 

Wczesniej testowałem sportowa kamerkę typu ORLLO X3 i o ile w dzien jest nawet niezle to w nocy jest totalna porazka. No i te pilnowanie zeby włączyć. Itd. Pomyłka.

 

Puki co Mio jest naprawde kozak. Dodatkowy plus to darmowe comiesięczne aktualizacje fotoradarów. Nawet fajnie to działa :)

 

O ile nic sie nie wydazy to mysle ze zostanie po testach :) i kupie druga do drugiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie również mogę polecić kamerki Mio - mam dwa modele z gpsem - z bieżącej dystrybucji i jakiś sprzed dwóch lat. Jakość obrazu bardzo dobra. Gps - fajny bajer - można wrzucony na pc film sparować z mapami google
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Mio 538, byłem niezadowolony z jakości nagrania, nawet w dzień.
Ciekawią mnie kamerki od Xiaomi, niestety to trzeba by kupić, żeby przetestować. A Mio mam w sklepie :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obiecany filmik:

 

http://przeklej.org/file/w0aTkK/2016-08-24-23-35-17.MP4

 

Używam raczej kiepskiej jakości karty sd( się dorobię to kupię lepszą :), stąd też jakość trochę zostawia do życzeniat. Nie wrzucam filmiku z tylniej kamery- w nocy mało co widać z niej przez mocno przyciemnioną szybę.

 

Surowe pliki bez obróbki YT można ściągnać na stronie videorejestratory24 - i to nie jest reklama, kupowałem u ich konkurencji:)

 

 

 

::EDIT::

Mieszkam w tam malutkim mieście, że tu po 23 ciężko o ruch uliczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...