Skocz do zawartości

Kupię/przyjmę/przytulę Rockford F. 12kę P1 uszkodzoną


mireczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie głośnik może nie działać, magnes może na liczniku wody zostać, zawieszeń może nie mieć, a motką z cewki może bawić się kot.

Chodzi mi membranę, a konkretnie część z tworzywa jasnego, czyli tę zewnętrzną "skrawającą". Z napisami i tak dalej. Musi być cała, nie zniszczona. 

Mam taki głośnik działający ale po urazach tego tworzywa. Oddzieliłem je daaaawno temu(aż zapomniałem, że go mam) i właśnie naszło mnie, żeby go choćby dla sportu poskładać. Oczywiście mogę polepić to co mam potrzaskane ale to szukanie smaku w d... ; ) 

 

Wiadomo, że to budżet liga i cały głośnik można ucelować w kasie "miało być jedno, skończyło się na siedmiu wypitych" więc proszę o umiarkowany optymizm w kwestii ewentualnego zarobku ;)

Kompletnie mi zwisa kolorystyka. Może być ciemna. 

 

 

Przykładowe zdjęcia czysto poglądowe:

 

f231f55ca76d4563med.jpg

 

964fd70e65172e75med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwa droga nie dla Jedi   :wink:

Pewnie, mogę w zasadzie nawet zrobić coś takiego, bo mam wytłaczarkę na pompie podciśnieniowej(tyle, że kopyto...). 

Pomyślałem, że może komuś się to wala, dosyć popularny przetwornik i nie każdy ma ochotę bawić się w cewki i podobne. Jak taka opcja odpadnie to wsadzę coś możliwie zbliżonego i będzie leżał na zapasie czy na drobną wymianę.

 

Jakbyś mógł na PW podrzucić źródło Twojej miski -wygląda na niemal identyczny kształt, a kolor jak pisałem obojętny w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...