Skocz do zawartości

byl dobrany sub ale zmiana auta...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cursor tak szczerze niewiem czemu nie jestem jakos za buszmanami

Ja też nie jestem, ale tego słyszałem i wiem co potrafi.

 

yakuza PW-1203AX ma 350 w rms-ie a znalazlem jeszcze yakuze PW-1203A ktora ma 300 rms-ie. czywersja A jest tez warta uwagi jak model AX??

Różnica taka, że AX to Yakuza, a A już nie(starszy model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige i wlasnie o taką odpowiedz mi chodzilo. jesli bedzie gralo mocno to super, pozniej nazbieram na lepszy wzmacniacz i zagra jeszcze lepiej :hyhy: , ja zabawy z CA nie chcę jeszcze konczyc :). czyli moge zalozyc ze te yakuzy to dobry wybor, bo wlasnie jakos tak od paczatku bylem napalony an te yakuzy, tylko mowie niema u mnie w poblizu ludzi ktorzy by mi dali posluchac roznych sprzetow, wiec narazie zostaje mi tylko sluchac was ... :niepewny:

 

[ Dodano: 2009-07-27, 19:46 ]

do dwoch yakuz jaka skrzynka pod hip hop bedzie lepsza br czy szczelinowka. przypominam ze bedzie to wolny bit i chodzi tylko o zamieszanie w kabinie :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry wybor to nikt ci nei zagwarantuje niestety bo ma sie to podobac przedewszystkim tobie a czy bedzie to sam sprawdzisz.

 

BR a szczelinowka to jedno i to samo a nawet wlasciwie nie bo BR to bass reflex czyli typ obudowy a szczelinowka to potocznie nazywany port szczelinowy, od rurki niczym poza ksztaltem sie nie rozni, wybierz to co bardziej ci sie podoba i co jest praktyczniejsze dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidek19875, jak coś to ja jestem z dębna i mam sonicka 15' jak byś kiedyś był w moich okolicach to zapraszam, z tym że aktualnie nie mam odpowiedniego wzmaka do sonicka ale i przy 300w daje rade

 

jak coś to pisz pw i się dogadamy co do spotkania :niepewny:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale narazie to bedzie gralo pod carpower-em wiec wydaje mi sie ze by dostawalo za malo mocy i by gralo strasznie slabo. nie muszą byc nowki, moga bys uzywki od pewnej osoby :). Teraz na wyplate wydam kase na glosniki a lepszy wzmacniacz to dopiero gdzies za 4 miechy :/, wiec narazie przystane przy tych yakuzach:). poczekam az trafią sie uzywki a jak juz bede mial leszpy wzmacniacz wtedy poszukam lepszych glosnikow :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Głosnik 500w kiedy dosatanie 350w tez zagra mocno, ale dopiero pozniej odkryjesz ile jeszcze potrafia...

Nie mowie ze yakuz tez pozniej nie dowartosciujesz ale chyba osobiscie nie dalbym tyle kasy za alpharda... Chyba ze masz jakas okazje, wolałbym boshmanna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post w ktorym nie dostalem zadnej Zj...by :) . a to znaczy ze juz troche sie nauczylem :/ . dzieki wszystkim :)

 

[ Dodano: 2009-07-27, 22:01 ]

no bede teraz polowal na uzywki yakuzy. to sprzet tzw. przejsciowy. musze od czegos zacząć, a kazdy ,,maniak,, mial stycznosc z yakuzą, wiec i ja tez bym chcial miec. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tego co zdołałem zaobserwować to właśnie w sedanach i do wolnych bitów wrzucane były właśnie 15" suby. Ja osobiście poza Orionem u wegrzol22'a nie miałem okazji słuchać 15 jak sprawują się i w wolnych bitach i w innym rodzaju muzyki. Paru forumowiczów SCA w swoich sedanach właśnie ma wrzucone 15" suby jak, np. maciaty i słuchają wolnych bitów. Jeżeli ten Carpower ma możliwość zmostkowania go "dwa razy", czyli dwa mostki po 320W RMS to można spróbować wrzucić Lanzar MAX 15", bo one mają pomierzone ok. 275W RMS na pałę :) więc powinno im styknąć, ale jak zagrają dwie 15" w sedanie, to nie mam pojęcia :). Jak dla mnie to dwa razy 12" i stroisz skrzynię na 34-35Hz, lub raz 15" i stroić skrzynię na 35Hz i będzie gitara.

 

 

ja u siebie na 15'' słucham nawet szybszej muzyki i daję radę ;-) A przy HH jest poezja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...