FraQ97 Posted November 13, 2018 Share Posted November 13, 2018 Witam ponownie Stałem się szczęśliwym posiadaczem zestawu 3-Way Focala PS 165 F3.Stoję aktualnie przed wyborem wzmacniacza i znalazłem używanego Pioneera GM-X972 lub Ground Zero GZRA 4200 XII zmostkowany w 2 kanały, nie jestem do końca przekonany który będzie lepszy. Jakieś opinie na temat tego wzmacniacza? Jakieś inne propozycje z podobnej półki cenowej? W przyszłości wpadnie coś lepszego, aktualnie szukam jakiejś używki do około 300zł, która w miarę sensownie będzie w stanie zasilić taki zestaw. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Tonio Posted November 13, 2018 Share Posted November 13, 2018 Nie polece wzmacniacza w tej kwocie, ale co moge polecic to sposob podlaczenia jako ze cwicze wlasnie Rainbow Sl-C6.3. Kup 4 kanalowke jesli sie da z zwrotnica ~600hz podzial. Tw+mid z pasywki a woofery z osobnych kanalow ciete wzmacniaczem. Jest roznica wzgledem pasywki Quote Astra J - Axton A500DSP - Germanium Two - Germanium Four - ipaul2000DM - Steg MT650TW - AudioSystem AE30 - Reckhorn D165 - P25FE EVO x2 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.