Skocz do zawartości

Znikające opcje w radio Alpine UTE-72BT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupiłem jakiś czas temu w sklepie radio samochodowe Alpine UTE-72BT. Problem polega na tym, że brakuje zaawansowanych ustawień audio, które powinny być normalnie widoczne. Radio podpięte pod stacyjkę, raczej wszystko dobrze podpięte, poza anteną, która nie jest podpięta wcale (nie słucham radia, a nie pasowała końcówka). Po naciśnięciu przycisku AUDIO mogę ustawić jedynie VOLUME, SUBWOOFER, FADER, BALANCE i DEFEAT. Po przytrzymaniu przycisku AUDIO dochodzą tylko 3 ustawienia subwoofera, ustawienie aux'a, bluetooth'a, ekranu i ustawienia ogólne. Co dziwne po zresetowaniu radia (odpięcie kostki na kilkanaście sekund) mam wszystkie opcje, rozbudowane equalizery, filtry itp. Mogę je ustawiać, dopóki nie wyjdę z tych ustawień, bo po jakimś czasie bezczynności radio wraca do odtwarzania i już nie mogę wrócić do zaawansowanych ustawień. Tak samo przycisk BAND nic nie daje. Ponadto wszystkie ustawienia dźwięku, jakie zdołam wybrać w tym krótkim czasie zachowują się. Wyłączenie zapłonu wyłącza radio, ale nie kasuje ustawień, nawet tych zaawansowanych, do których mam dostęp tylko świeżo po zresetowaniu radia. Przeszukałem Internet, lecz nie znalazłem nic związanego z moim problemem :( Co może być przyczyną? Czy ktoś miał już z tym styczność? Jeśli będzie trzeba to nagram filmik, jak to się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...