Skocz do zawartości

Nowe radio z 2x RCA, do 400zl


apoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam radia ktore mialo by 2 x RCA, w cenie do 400 - 500zl (ale wiadomo im taniej tym lepiej), znalazlem alpinke 9871R na allegro, ma 2 pary rca, ale teraz pytanie, jak ona zagra? Z przodu mam helixy db6.21 podpiete pod alpine 3525. Z tym wzmacniaczem nie bedzie za ostro grac wysokimi?

 

Jesli alpinka nie jest warta kupna, i sa lepsze radia, prosze o propozycje.

 

Jeszcze taka mala uwaga, mam radio JVC KD-SH701, mozna powiedziec ze nie z najnizszej polki, i wogole mi ono nie podchodzi. Nie lubie JVC, sluchalem juz kilku modeli, i zaden mi sie nie podobal. Za bardzo wysunieta czestotliwosc miedzy srednimi a wysokimi, dzwiek zbyt plytki... Wiec jesli ktores radio bedzie zblizone pod wzgledem dzwieku do JVC, odpada :D

 

 

EDIT:

 

Jeszcze bylo by super gdyby radio mialo filtr gornoprzepustowy :D

 

EDIT2:

 

Rozni sie czyms oprocz wygladu model 9871 od 9874?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a clarion z serii 3? mianowicie 378/379? on ma 2xRCA i też nowe kupisz za podobną kase (400 teraz może mniej nawet) tylko wygląd jest kwestią gustu mi się podoba bo jest inne :D jest tak brzydkie.... że aż ładne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wydawac kase na nowke 3XX jak te alpine'y zjadaja je dzwiekowo i funkcjonalnie na sniadanie.

 

Kazdy nowy car audio fascynat z czasem dojrzeje do tego ze akurat wzmaki i zrodla (jednostki) to najlepiej kupowac uzywki - no chyba ze sie spi na pieniadzach.

 

Nie kupie juz nigdy w/w komponentów nowek. bo w cenie nowek mozna kilka razy lepsza jakosciowo i brzmieniowo wytargac uzywke.

 

Ale z czasem do tego dojrzejecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wydawac kase na nowke 3XX jak te alpine'y zjadaja je dzwiekowo i funkcjonalnie na sniadanie.

 

Kazdy nowy car audio fascynat z czasem dojrzeje do tego ze akurat wzmaki i zrodla (jednostki) to najlepiej kupowac uzywki - no chyba ze sie spi na pieniadzach.

 

Nie kupie juz nigdy w/w komponentów nowek. bo w cenie nowek mozna kilka razy lepsza jakosciowo i brzmieniowo wytargac uzywke.

 

Ale z czasem do tego dojrzejecie.

 

 

 

tyle to ja wiem dlatego też u mnie siedzi pioneer 8100 który jak dla mnie gra wystarczająco dobrze do tego wzmak MTX-a niska i stara seria (thunder4244 ma zagrać w mostku z macrom-em M1)ale mam nadzieje że jakościowo się nie zawiodę.

 

 

P.S.

 

mam pytanie.... producent twierdzi że w/w wzmacniacz MTX-a ma w mostku 120RMS a przy 14.4V 200 przy 4ohm ile może mieć w rzeczywistości? wzmak wygląda dość konkretnie jest mały ale stosunkowo ciężki zabezpieczenie 2x25A i mam nadzieje że zasili mi on odpowiednio macroma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...