Skocz do zawartości

Wymiana KENWOOD DNX5280BT na coś nowszego z androidem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

W tej chwili jestem w posiadaniu KENWOODa DNX5280BT (potem dołożyłem jeszcze kamerę cofania RVC1) w Swifcie z 2012 roku. Stacja była montowana od razu przy zakupie samochodu w salonie. Jestem 1 i jedynym właścicielem.

Auto kupione w czerwcu 2012 - pierwszy raz problem pojawił się w listopadzie 2013 roku. Wyglądał tak:


Oddałem radio do autoryzowane serwisu Elco-Exim i została wymienona pamieć W05-1700-00 - wtedy jeszcze załapałem się naprawę gwarancyjną.
Wczoraj znowu to samo co na filmie.
Jutro dowiem się jaki byłby koszt naprawy i jeśli będzie bardzo drogo to zastanowię się nad wymianą na coś nowego bo stacja i tak działa bardzo wolno i jej funkcjonalność po 6 latach jest mocno ograniczona (np. nie da się odtwarzać muzuki z tel. przez blutooth).

Przeglądając internet natrafiłem na dobrze wyglądające modele
AMC Legend 786 PRO
GMS 8901

Z Kenwooda znalazłem nowsze modele, które ponoć nie mają już tych problemów z pamięciami.

Kenwood DMX-6018BT

Kenwood DMX-7018BTS


Czy ktoś z użytkowników posiada może te stacje i mógłby się o nich wypowiedzieć - jak z działaniem po dłuższym czasie i ewentualnym serwisem.
Cenowo wyglądają dużo lepiej niż mój Kenwood, gdzie stacja kosztowała ponad 3 tysiące i drugi raz w życiu bym się na nią nie zdecydował.

 

Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...