Skocz do zawartości

Radio i głośniki do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku zaznaczę, że jestem zielony w tematach car audio. Szukam radia i głośników, samochód - Audi A4 B5 Sedan (przed liftem).

Auto jest wyciszone na drzwiach i w bagażniku.

Tak jak w temacie, mam do wydania maksymalnie 450-500 zł na radio i głośniki.

Czekam na jakieś propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć naj lepiej jakieś foty jak to wygląda. Co by nie było że jakiś poprzedni właściciel zrobił byle jak. Bo jak źle drzwi zrobione to i na przewodnikach za grube $ nie zagra poprawnie. Na pewno dystanse mdf pod głośniki muszą byc. Chyba ze sa? Teraz kilka pytań.

1. Czy sprzęt ma być nowy?

2. Czy planujesz wzmacniacz?

3. Czy głośniki mają grać pod samym radiem?

4. Czy będzie subwoofer?

5. Jaka muzykę preferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć naj lepiej jakieś foty jak to wygląda. Co by nie było że jakiś poprzedni właściciel zrobił byle jak. Bo jak źle drzwi zrobione to i na przewodnikach za grube $ nie zagra poprawnie. Na pewno dystanse mdf pod głośniki muszą byc. Chyba ze sa? Teraz kilka pytań.

1. Czy sprzęt ma być nowy?

2. Czy planujesz wzmacniacz?

3. Czy głośniki mają grać pod samym radiem?

4. Czy będzie subwoofer?

5. Jaka muzykę preferujesz?

Niestety fote mam tylko jedną, bo jakiś czas temu to robiłem i to tylko bagażnika, ale na drzwiach jest podobnie.

post-23793-0-91975500-1536341111_thumb.jpg

1. Raczej tak.

2. Nie wiem ile to da, jak mówiłem wcześniej - jestem laikiem w tych tematach.

3. Nie rozumiem pytania.

4. Nie.

5. Raczej rap / coś z basikiem 

Wiem, ze to raczej nie będzie niewiadomo co, bo budżet mocno ograniczony ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata wyglada na ctk więc ok. No wlasnie brak zdjecia drzwi. Oklejone byly w srodku i na zewnatrz? Bo to jest ważne.To musi powstać taka jak by komora dla glosnika zobacz w dziale instalacje jak to powinno wygladac.

Jak nowy to nie wiem co ci zaproponować. Hm kwote musisz jakos podzielić... W sumie na nowe to ta kwota jest mała... Wzmacniacz daje dużo ale to dodatkowe koszta jeżeli nie bierzesz go pod uwagę to musisz szukać głośniki które zagrają poprawnie pod samym radiem np Helix dark Blue nieźle grają pod radiem... Jak byś brał używki to tu już masz większe pole do popisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata wyglada na ctk więc ok. No wlasnie brak zdjecia drzwi. Oklejone byly w srodku i na zewnatrz? Bo to jest ważne.To musi powstać taka jak by komora dla glosnika zobacz w dziale instalacje jak to powinno wygladac.

Jak nowy to nie wiem co ci zaproponować. Hm kwote musisz jakos podzielić... W sumie na nowe to ta kwota jest mała... Wzmacniacz daje dużo ale to dodatkowe koszta jeżeli nie bierzesz go pod uwagę to musisz szukać głośniki które zagrają poprawnie pod samym radiem np Helix dark Blue nieźle grają pod radiem... Jak byś brał używki to tu już masz większe pole do popisu...

 

Wydaje mi się, że były tak oklejone, ale ręki uciąć nie dam, bo nie zwracałem na to tak dużej uwagi. Rozbierałem drzwi, bo zamek był do naprawy. 

Jeżeli chodzi o wzmacniacz to mogę go dokupić, ale to po jakimś czasie, bo z tego co widziałem to nie jest to jakaś mega duża kwota.

No i jeżeli chodzi o używki to jestem uprzedzony, często dostawałem wadliwe rzeczy i stąd ten uraz. Pewnie miałem też dużego pecha ale jednak wolałbym nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata wyglada na ctk więc ok. No wlasnie brak zdjecia drzwi. Oklejone byly w srodku i na zewnatrz? Bo to jest ważne.To musi powstać taka jak by komora dla glosnika zobacz w dziale instalacje jak to powinno wygladac.

Jak nowy to nie wiem co ci zaproponować. Hm kwote musisz jakos podzielić... W sumie na nowe to ta kwota jest mała... Wzmacniacz daje dużo ale to dodatkowe koszta jeżeli nie bierzesz go pod uwagę to musisz szukać głośniki które zagrają poprawnie pod samym radiem np Helix dark Blue nieźle grają pod radiem... Jak byś brał używki to tu już masz większe pole do popisu...

Zanim zaczniesz coś polecać zorientuj się jak wyglądają drzwi w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam forumowa giełde jeżeli chodzi o używki. Najpierw ogarni lub lepiej pokaż te drzwi po co masz kasę wydawać bez sensu jeżeli drzwi są nie wiadomo jak zrobione. Wydasz kasę na radio i głośniki złożysz A to zagra jak seria lub gorzej bo z wrotami coś nie tak... A kasy na drzwi zabraknie. Bo poszło na radio i głośniki. Nawet seria w dobrze zrobionych drzwiach gra lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w markecie jakiegoś Pioneera z USB i BT (czytając dochodzę do wniosku, że nie jesteś wymagający). Omijaj Blaupunkt Tokyo bo zbiera marne opinie. Zostaje ok 350 zł za głośniki. W tej cenie jakieś Excursion SX-6C lub (lepsza opcja) na naszej giełdzie jest kilka fajnych ogłoszeń ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w markecie jakiegoś Pioneera z USB i BT (czytając dochodzę do wniosku, że nie jesteś wymagający). Omijaj Blaupunkt Tokyo bo zbiera marne opinie. Zostaje ok 350 zł za głośniki. W tej cenie jakieś Excursion SX-6C lub (lepsza opcja) na naszej giełdzie jest kilka fajnych ogłoszeń ;)

No to prawda akurat, nie jestem jakoś wymagający. A co do tych głośników, które podałeś, to dwa montujesz na tył i dwa tweetery z przodu? (wiem, że głupie pytanie ale jak mówiłem jestem zielony w tych tematach)

 

@Edit

Z tego co widzę, to Pioneer z BT najtaniej 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...