Skocz do zawartości

Głośnik do niskich


MatDab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie jeżeli chodzi o głośnik 300mm do 700-800 zł ? Nie będzie startował w żadnych zawodach !

 

Moje propozycje:

 

http://www.allegro.pl/item685934174_hertz_...ep_bydg_fv.html (bardzo mnie ciekawi wasz opinia na temat tego głośnika ?

 

http://www.allegro.pl/item680488728_rainbo...mlawa_raty.html

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=so...8&country=1 (w ostateczności)

 

 

Jeżeli macie jakieś swoje propozycję na inne głośniki to wysyłajcie. Nie jestem jakimś maniakiem jeżeli chodzi o audio, ale niskich praktycznie nie mam i już muszę coś zainwestować. Radio Alpine 9885R + klable Dietz 35mm + tweetery Hertz DT16.

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-07-16, 11:46 ]

warn za brak podpisanych linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie słucham wszystkiego... Najczęściej Vocal Trance, Trance, House, a nawet styl Rammstein, hip hop żadko. Ma grać czysto dla mnie nie dla przechodniów (nie potrzebuje blachar na masce) Za szybko jeżdżę i nie chce nikogo potrącić. Chodzi mi o głęboki bass, nie słucham często bardzo szybkiej muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie słucham wszystkiego... Najczęściej Vocal Trance, Trance, House, a nawet styl Rammstein, hip hop żadko. Ma grać czysto dla mnie nie dla przechodniów (nie potrzebuje blachar na masce) Za szybko jeżdżę i nie chce nikogo potrącić. Chodzi mi o głęboki bass, nie słucham często bardzo szybkiej muzyki

 

to co tutaj napsałes nie trzyma sie kupy;

 

Najczęściej Vocal Trance, Trance, House, a nawet styl Rammstein, hip hop żadko.

 

nie słucham często bardzo szybkiej muzyki
a te gatunki co podałes powyzej to niby wolne sa :D

 

słucham hip hop żadko........ ale .......Chodzi mi o głęboki bass.......,

 

szczerze mowiac ja sie pogubiłem i nie wiem co Ci doradzic..... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vocal Trance i Trance nie jest szybki, to nie jest typowe szybkie techno i większą uwagę skupia się na wysokich tonach. House jeśli chodzi o BPM też nie jest zawrotnie szybki. Odbiegam tylko czasami od tego i napisałem, że jest to np Rammstein (to jest szybkie) lub wolny Hip Hip ale to bardzo żadko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Alpine 9885R + klable Dietz 35mm + tweetery Hertz DT16.

 

Mam takie pytanko czy aby nie chcesz dać tego w półkę ? Podałeś tweeter tak w sumie który mało nam mówi a wooferów nie podałeś jakie masz w drzwiach......

Jaki masz wzmak do tego ? jakoś nie doczytałem

Jaki samochód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wzmacniacza. Gdybym go miał to bym napisał, że posiadam tak gdzie napisałem co już mam czyli radio kable i tweetery. Krisvandrinken przeczytaj sobie jeszcze raz moje pytanie i sobie odpowiedz sam czy cena odnosi się do głośnika czy do kompletu ! Po co mam zaśmiecać serwer i pisać dwa razy to samo...

Gilotyn@ Głośnik będzie w skrzynce (jeszcze nie wiem jakiej dobiorę ją do głośnika) takie Tweetery są na allegro i nie są drogie a w miarę grają :rotfl: Woofery w drzwiach to oryginały a samochód to 206.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował to rozwiać kompleksowo z racji

Woofery w drzwiach to oryginały a samochód to 206

Tutaj nie poszalejesz mając na uwadze jeszcze dość wymagające gatunki muzyki jaką słuchasz :D z czasem i tak będziesz myślał o wymianie :rotfl:

 

Za kwotę rzędu 300-500zł można wychaczyć jakieś fajne wooferki np: hertza HV 165 lub sprzedać górę która masz obecnie i poszukać fajnego zestawu do 500zł, kompletnego odseparowanego.

Do tego wytłumić drzwi matami STP dać jakiś dobry wzmak 4 kanałowy. Do tego jakiś subik 10cali w dobry BR dobrze zasilony powinien spokojnie w 206 starczyć.

Kwestia waluty ile możesz na taki cel przeznaczyć :D

 

Na twoim miejscu na początku zrobił bym porządek ze sceną z przodu i zajął się konkretniej drzwiami :P to bezsprzecznie fundament systemu. Mając już konkretniejszy przód wiadomo czego szukać do bagaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fubu wiem, że bez wzmaka nie pogram tylko, że lepiej chyba dopasowywać wzmacniacz do głośnika niż głośnik do wzmacniacza... od razu Rzymu nie zbudowano !

 

karolo986 napisałem, że na sub 700-800 później na piec będę w stanie wydać około 1000 -1200

 

Gilotyn@ i na takiego posta właśnie czekałem !! Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...