Skocz do zawartości

Czym zasilic hifona cx15d2 jaki przedział cenowy


kolt122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BANDA ICE 4000 1 OHM 4000rms  nieznacznie przekracza twój budżet a napędzi go doskonale skoro wcześniej napisałeś iż ci nie zależy na super jakości

 

Ground Zero GZCA 3.0K-SPL mój faworyt z tych dwóch tylko troszkę słabszy 3400rms w 1 ohm i nieco ponad 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też Brazylia  :wink2:

przeczytaj cały temat a będziesz wiedział co pisałem a nie odpowiadał wybiórczo na moje posty,Odezwali się wszyscy Brazylijczycy broniący swojego :zalamany: :zalamany: poza ceną nie ujrzysz tam jakości jak w europejskich czy amerykańskich markach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


przeczytaj cały temat a będziesz wiedział co pisałem a nie odpowiadał wybiórczo na moje posty,Odezwali się wszyscy Brazylijczycy broniący swojego poza ceną nie ujrzysz tam jakości jak w europejskich czy amerykańskich markach

 

Przeczytałem cały temat i wiem co pisałeś, nie posiadam Brazylijskich piecy i ich wcale nie bronię.

 

Moja odpowiedź tyczyła się tego

 

 


Ground Zero GZCA 3.0K-SPL mój faworyt

 

Co on ma w sobie takiego że jest Twoim faworytem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i wiem co pisałeś, nie posiadam Brazylijskich piecy i ich wcale nie bronię.

 

Moja odpowiedź tyczyła się tego

 

 

 

Co on ma w sobie takiego że jest Twoim faworytem ?

 

cena miała być do 2k i europejska znana marka zrobiła swoje ale jak kto woli  a z Brazylii to znam ale dobrych piłkarzy :hyhy: :hyhy:

zakończyłem  temat proszę bez docinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy że piecyk ma bardziej znany napis na sobie i już jest lepszy od innego który ma to samo wnętrze?

to jest twoje zdanie bardziej uwierzę ground zero niż Brazylijczykowi chyba że kupisz 2 piece i przetestujesz ! to jest gra w ciemno bez odsłuchu ,odsłuch w jednym  aucie i  w tych samych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest twoje zdanie bardziej uwierzę ground zero niż Brazylijczykowi chyba że kupisz 2 piece i przetestujesz ! to jest gra w ciemno bez odsłuchu ,odsłuch w jednym  aucie i  w tych samych warunkach

 

 

Ty tak na poważnie ?

 

Soundigital sd 3000.1d evo

 

Groun zero GZCA 3.0K-SPL

post-12496-0-15108900-1533404827_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wyglad zewnetrzny jak i wewnetrzna zawartosc jest bardzo wazna, jak mam wydac ponad dwa kafle to musi tez byc duzy rozmiarowo bo lubie i ładny tez,

jak widze takie pudełeczka to odrazu mi sie kojarzy moje stare radio JAMNIK na którym pisało 1500watt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wyglad zewnetrzny jak i wewnetrzna zawartosc jest bardzo wazna, jak mam wydac ponad dwa kafle to musi tez byc duzy rozmiarowo bo lubie i ładny tez,

 

jak widze takie pudełeczka to odrazu mi sie kojarzy moje stare radio JAMNIK na którym pisało 1500watt

 

 

 

"Crescendo BC3500D vs DC Audio 3.5k" 

 

 

I takich przykładów jest sporo, 

Brazylia jest tania z wiadomych powodów i nie jest to tandeta czy słabe konstrukcje.

Też nie dawno podchodziłem z sporym dystansem do pieców wielkości czteropaku aż do czasu jak zacząłem się nimi bawić.

Wygląda to tak samo jak z kablami zasilającymi, jedni płacą krocie za dedykowane druty a inni biorą spawarkę z hurtowni i są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zimę dużo szybciej nagrzeje się w kabinie od takiego klocka :)

Kawał pieca, jak masz taką sumę do wydania to się nie zastanawiaj.

W parametrach zmierzonych tez wyglada super:

 

1 × 2984 Watt Kanal 1 an 1,33 Ohm bei 12,9V

Tu o moc nie ma się co martwić... ROCKFORD nie miał w zwyczaju zanizac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie ?

 

Soundigital sd 3000.1d evo

 

Groun zero GZCA 3.0K-SPL

chłopie kup se tego Brazylijczyka i daj mnie spokój nie nękaj mnie wystarcza 2  różnice i będzie kolosalna różnica w jakości dźwięku ewentualnie jakość użytych podzespołów. kto z kogo zassał piec wątpię aby to zrobił Niemiec od Brazylijczyka ale mogę  się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z kogo zassał piec wątpię aby to zrobił Niemiec od Brazylijczyka ale mogę  się mylić

 

 

Ale to jest oczywiste nawet blaszki dociskające tranzystory mają napis sd, poza tym które były pierwsze i kto w taki sposób buduje wzmacniacze.

 

 

wystarcza 2  różnice i będzie kolosalna różnica w jakości dźwięku

 

 

Chyba kolorowe naklejki wewnątrz  :rotfl:

 

 

daj mnie spokój nie nękaj mnie

 

 

Nie ośmieszaj się   :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stało się Velocity BD 2 skonczył zywot przed chwila,nie wiem dlaczego prąd niby 12,4v w chwili dymu ale mozliwy był jakis spadek,wzmak do konca grał sam go wyłaczyłem i na pierwszy rzut oka spalonych jest 9 mosfetów,i jak wyciagałem chinch to tez było na nich zwarcie. podesle zdjecia ze srodka i teraz poszukuje schematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stało się Velocity BD 2 skonczył zywot przed chwila,nie wiem dlaczego prąd niby 12,4v w chwili dymu ale mozliwy był jakis spadek,wzmak do konca grał sam go wyłaczyłem i na pierwszy rzut oka spalonych jest 9 mosfetów,i jak wyciagałem chinch to tez było na nich zwarcie. podesle zdjecia ze srodka i teraz poszukuje schematu

Zaczynam się martwić że ci polecił em tego RF, szkoda żebyś go puścił z dymem?

Ty masz u siebie jakoś spalarnie wzmacniaczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie wiem dlaczego prąd niby 12,4v

 

Proszę sprostuj, na ładowaniu miałeś spadki do 12.4 czy na zgaszonym grałeś ? 

 

 


Zaczynam się martwić że ci polecił em tego RF, szkoda żebyś go puścił z dymem?

Jak velocity nie wykarmił to rf spłonie szybko :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry piec spalić...

mialem go pół roku i ciagle bylo ok,ale gra wiec mysle ze jak wymienione zostana wszystkie mosfety powinno byc ok

Proszę sprostuj, na ładowaniu miałeś spadki do 12.4 czy na zgaszonym grałeś ? 

 

 

Jak velocity nie wykarmił to rf spłonie szybko :/

na zgaszonym prawie nie gram na ładowaniu z właczona klima i akurat na swiatlach stałem no i wzmak dobrze rozkrecony wtedy było okolo 12,4 dodam ze wzmak ciagle gra poszedł lekki dym i odrazu go wyłaczyłem,i tak jak mówie 9 mosfetów jest przypalonych zaraz wrzuce zdjecie

 

mosfety juz zamównione przyjda sroda czwartek wiec w weekend dam znac czy i jak działa.

post-22966-0-65154600-1533417381_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...