Skocz do zawartości

Skrzynka pod Re Audio SE 12 D4 ok 60l


klyma89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem na etapie projektowania skrzynki pod głośnik Re Audio Se 12 D4. Chciałbym by to była skrzynia BR . Producent zaleca litraż/strojenie 57/33. Po wymierzeniu bagażnika stwierdziłem że skrzynia o wymiarach jak na rysunku będzie najbardziej optymalna pod względem użytkowym. Kształt na rysunku niespecjalnie przypomina tą wymierzoną( będzie raczej dłuższa niż szersza). Głośnik planuje umieścić w prawej bocznej ścianie skrzyni.Jej wykonanie planuje zlecić koledze bbartasswlkp jednakże nie potrafię się z Nim skontaktować toteż postanowiłem skupić się na jej projekcie. Mam kilka pytań. Czy takie umiejscowienie głośnika w skrzyni da dobry efekt i czy sam kształt skrzyni jest sensowny pod względem brzmienia. Grubość mdfu z jakiej planuje zbudować skrzynke to 22 mm. Po wstępnych obliczeniach skrzynia wedle tego projektu miałaby ok. 60l Prosiłbym o rady oraz wszelkie sugestie co do tej skrzyni,a także o dokładniejszy projekt . Pozdrawiam

post-1-1247663472.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej wykonanie planuje zlecić koledze bbartasswlkp jednakże nie potrafię się z Nim skontaktować toteż postanowiłem skupić się na jej projekcie.

 

Ja tez kiedys probowalem ale mimo wysyłania PM'ek, kontaktu poprzez GG i nawet 2 razy sie dodzwonilem - brzydko mowiac zostałem "olany ciepłym moczem". Dlatego stwierdziłem ze zrobie sobie drożej u konkurencji ale będą mnie traktowali jako klienta a nie powietrze.

Z mojego pkt. widzenie takie podejscie jest mało profesjonalne i moze później rzutować w terminowości wykonania zlecenia itp.. A mi zależało na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...