Skocz do zawartości

MOTO-PIKNIK - Tychy, 25-26 lipca 2009r. - SQL, dBL, dB Race


Rekomendowane odpowiedzi

uwierz, że nic nie straciłeś

 

To zależy czego kto szukał .. słuchałeś autek startujących w SQ ? Ja słuchałem prawie wszystkich ... to "prawie" dlatego bo kto parkuje je poza placem? Musiałbym być wróżką aby się domyślać , które to zawodnik ,a które to tylko "tam parkują" . Kilka autek ominąłem i dopiero po wynikach mniej więcej wiem gdzie stały ... no ale co się odwlecze to nie uciecze. Autek Herdiego (Thalia i Meganka) i Tbreka udało mi się posłuchać dopiero w niedzielę , a i zapomniałbym , bo Signuma z essy też zostawiłem sobie na deser , czyli jako ostatnie autko w niedzielę.

No i nie udało mi się też posłuchać ,czego ogromnie żałuję autek Raadka (yarisa i golfa mk5) .

 

PS: pomimo że nie startowałem w zawodach to dyplom za 4 miejsce w SQ(beginner maxi) odbierałem ... za kolegę :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat fotograficzny ktoś miał, może telefon z aparatem.

Nie widze żadnych zdjęć.

Obrabiają się bo jest tego kilka setek, z czego połowa pewnie pójdzie do kosza. Może jeszcze dzisiaj coś zapodam.

 

[ Dodano: 2009-07-28, 21:21 ]

dan124, bo akurat dla mnie nic ciekawego w sobote sie nie dzialo

Bo sobota jest głównie do słuchania róznistych systemów, wiec trudno aby się coś widowiskowego działo gdy kolesie siedzą z płytami w zamkniętych furach i to na dodatek w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sobota jest głównie do słuchania róznistych systemów, wiec trudno aby się coś widowiskowego działo gdy kolesie siedzą z płytami w zamkniętych furach i to na dodatek w deszczu.

wiesz nie mam nic do dan124`a ale o gustach sie nie rozmawia, kazdemu sie podoba co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie mam nic do dan124`a ale o gustach sie nie rozmawia, kazdemu sie podoba co innego

Tylko gdzie ja tutaj o gustach piszę?

Piszę, że SQL (czyli sobota) jest głownie przeznaczona, aby zainteresowani mogli sobie posłuchać różnych systemów wystruganych przez zawodników SQL. A w systemach tych przede wszystkim chodzi o jakość brzmienie i odsłuchy, podczas których wielkiego show raczej nie należy się spodziewać. Jednak zabudowy w tych furach SQL często są również estetycznie wykonne, co akurat ostatnio trudno było zobaczyć z powodu częstych opadów deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...