Skocz do zawartości

początki CA DAEWOO NUBIRA


godles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam na chwile obecną taką specyfikacje:

 

 

wzmacniacz:

sinus live SLA1500

MTX thunder 4244

 

 

sub

rockford fosgate P2 (12 cali skrzynka zamknięta i nadpalona dzwoniąca jedna z cewek po prosze o pomoc gdzie go naprawić głośnik ma miesiąc i zjarałem cewke)

 

 

 

Radio

 

JVC EXAD KD-AVX1

 

 

głośniki

 

przód seria :D

tył brak i tak pozostanie

 

zasilanie

 

przewody zasilające 35mm2

kondensator boss 1F (automat)

 

 

 

teraz moje pytanie....

 

 

niebawem pojawi się drugie P2. Jaką skrzynie do nich zrobić? napewno ma być otwarta (potrzebuje niskiego i mocnego zejścia) tylko kwestia port szczelinowy czy bass reflex? jaką objętość dać skrzynce?

 

 

chciał bym też aby ktoś mi doradził jakieś 16-tki (lub 13-tki bo takie są w serii z tym że 16-tki da rade upchnąć to lepsza była by 16-tka) na przód ale nie głębsze niż 55mm w cenie do..... około 500-600zł pod mojego MTX-a. niech mi jeszcze ktoś powie co sądzi o bi-ampingu i czy zagra to lepiej czy gorzej? wygłuszenie drzwi będzie zrobione na matach sinuslive bądź jak się utrzymają dobre ceny dynamat-a to na dynamacie (ale zanim ja się zbiore to pewnie już dawno ich nie będzie)

 

[ Komentarz dodany przez: balcer: 2009-07-14, 13:32 ]

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upaliles go bo w sedanie wymagałes od niego za wiele a nie potrafił sie przebic tym bardziej w closed. Nie słyszałes przesterów i uszkodziles go...

po prosze o pomoc gdzie go naprawić głośnik ma miesiąc i zjarałem cewke)
np. u nas w "forumowym" sklepie ...
Jaką skrzynie do nich zrobić? napewno ma być otwarta (potrzebuje niskiego i mocnego zejścia) tylko kwestia port szczelinowy czy bass reflex? jaką objętość dać skrzynce?
to trzeba policzyc, i oponuje za tunelem BR ze wzgledu na mozliwosc jego natychmiastowego przestrojenia...

 

na przód ale nie głębsze niż 55mm w cenie do..... około 500-600zł pod mojego MTX-a.
troche płytkie pomysl nad dystansem jednak i odsadzeniem na chocby te 70mm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przody już wybrane macrom M1 13-tki wejdą bez przerabiania.... tym bardziej że za 300zł nowe itd legal... jak się dowiedzieć czy zrobią głośnik w sklepie forumowym? jakie to koszta? skrzynka będzie napewno otwarta teraz tylko nie wiem czy dwie P2-ki czy jeden ale za to konkret np HCCA ale podejrzewam że go nie pogonie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...