Skocz do zawartości

Zmiana radia do 1000


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wymienić radio cda-9887 na coś nowszego co możecie mi powiedzieć na temat mego wyboru 1din i 2 din lub jak mozecie podać mi swoje propozycje do 1000 zl :

 

Pioneer DEH-X7800DAB

Pioneer DEH-X8700BT

Alpine CDE-173BT

Alpine CDE-193BT

Alpine UTE-92BT

Pioneer MVH-AV290BT

JVC KW-M24BT

Kenwood DMX110BT

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

CDA-9887 to wersja USA , nie mam zestawu ktx-100eq do odblokowania go a kupić ktx to pewnie z 500zl wiec temu zastanawiam się nad nowym :) 

 

Alpine CDE-178BT bądź dołożyć do Pioneera DEH-80PRS

 

 

Witam
 
Chyba bardziej jestem przekonany do alpinki :) im dłużej siedzę przy tym, tym myślę, że mogę więcej dołożyć teraz zastanawiam się nad:
 
1. CDE-178BT     - 950zł
2. CDE-193BT     -769 zł
3. ALPINE CDE-196DAB  -1150zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

CDA-9887 to wersja USA , nie mam zestawu ktx-100eq do odblokowania go a kupić ktx to pewnie z 500zl wiec temu zastanawiam się nad nowym :)

Witam
 
Chyba bardziej jestem przekonany do alpinki :) im dłużej siedzę przy tym, tym myślę, że mogę więcej dołożyć teraz zastanawiam się nad:
 
1. CDE-178BT     - 950zł
2. CDE-193BT     -769 zł
3. ALPINE CDE-196DAB  -1150zł

 

Miałem podobny dylemat z radiem. Po długich poszukiwaniach na celowniku było cde 178 i cde 195  długo myślałem i finalnie wybrałem 178 głównie ze względu na usb wyprowadzone z tyłu. Cde 195 kusiło mnie tylko FLAC po usb ale, że nie mam super sprzętu i nie jestem audiofilem to wybrałem 178. Wrażenia ? Całkiem pozytywne (wcześniej miałem od ojca 117ri) alpine siedzi w astrze g kombi, drzwi wygłuszone + AS m165evo nie mam wzmaka i cały czas bawię się ustawieniami radia ale w porównaniu do 117 wedlug mnie gra lepiej, bardziej czysto, słychać więcej szczegółów (nie wiem za bardzo jak to fachowo opisać...) Ale jestem Mega pozytywnie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...