Skocz do zawartości

Alphard Yakuza na życzenie kłosioła


crazy_88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oki, za tydzień mam urlop wiec bede robił skrzynie ... Narazie wygrzewam Yaku Free Air :)

 

[ Dodano: 2009-09-20, 23:15 ]

Witam po przerwie,

 

skrzynia do Yaku 12 " wreszcie zrobiona i już sobie gra od 2 dni ... :hyhy:

 

Skrzynia BR szczelinowy ok. 60 L netto @ 38 hz

 

Skrzynia gra potężnie i mocno... narazie trochę twardo ale myślę że potem zawieszenie trochę się wyrobi będzie miękko :)

 

Głośnik jest nowy więc musi trochę pograć i sie wyrobić ....

 

Wzmak, który to pędzi to Soundstream XTA480.2 jakieś 450 - 480 wat w mostku.

 

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego sprzętu.

 

Jak na wydane 305 zł na nowy głośnik to chyba najlepsza opcja dla chcących mieć konkretny bas za mała kase.

 

Skrzynia BR z Yaku 12" robi najwiekszą zadymę w aucie z wszystkich subów jakie mam ( RE Audio SR 12D2, Ravemaster BSW 124 II, Earthquake DBX 10D )

 

 

Do zrobienia skrzyni użyłem płyty o grubości 19 mm, skrzynia jest bardzo sztywna, skręcana wkrętami oraz sklejana vikolem.

 

Koszty:

Wyglad mnie nie razi, miało być tanio i budżetowo.

 

Płyty z odzysku, wkręty za free, terminal i kabel 2 x 4 mm2 za free, papiery ścierne za free, farba za free, duży wikol 7 zeta chyba....

 

Reszta to moja robota wiec całkowity koszt zrobienia tego suba to w sumie koszt głośnika.... i kilka piw :)

 

 

Oczywiście dzięki crazy_88 za projekt skrzynki :)

 

 

Na dole kilka fotek z budowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...