Skocz do zawartości

Dobór wzmacniacza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam wzmacniacza dwukanalowki pod TEC SPL 6P/K. Budżet około 300 zł. Sporo czytałem ale tak naprawdę żadnych konkretów się nie dowiedziałem. W giełdzie znalazłem Sherwood XA-7800 i DLS CA 40. W okolicy jest też Bull audio amp 2.500

Pomożecie z wynorem lub na jakie inne wzmacniacze zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrzeć na moc to nawet najtańsze g..a mają napisane ze mają milion Watt, aktualnie mam jbl cs 50.4 i nie jestem zadowolony a furtki wygluszone glosniki na dystansach, dźwięk i bas jest nawet w miarę tylko strasznie szybko charcza. Dlatego chcę dla testu sprawdzić coś innego może to wina wzmacniacza a ten wzmacniacz pod przednie w półce i tylnie głośniki wykorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charczenie może być spowodowane przesterem ze wzmacniacza.

Jeżeli patrzeć na moc to nawet najtańsze g..a mają napisane ze mają milion Watt, aktualnie mam jbl cs 50.4 i nie jestem zadowolony a furtki wygluszone glosniki na dystansach, dźwięk i bas jest nawet w miarę tylko strasznie szybko charcza. Dlatego chcę dla testu sprawdzić coś innego może to wina wzmacniacza a ten wzmacniacz pod przednie w półce i tylnie głośniki wykorzystać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moze źle się wyraziłem z trzeszczeniem bo to jest tylko jak dam glosniej tak jakby wzmacniacz lub głośniki nie dawały rady, z czego ja bym stawiał na wzmacniacz dlatego chcę spróbować jakiegoś innego. Jeżeli faktycznie jest przesterowany to wtedy faktycznie slaby ten wzmacniacz, bo gra praktycznie jakbym podłączyl te głośniki do radia.

Znalazłem rockford fosgate punch 2002 na allegro za 200 zł. Jest to tylko 2x50 nie będzie za słaby pod te tec spl?

Lub rockford fosgate punch 301x ten wydaje się mocowo odpiwedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...