Skocz do zawartości

Radio do 400zł


BMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema

prosze ładnie o dwie propozycje:

radio uzywane do 400zł i radio nowe do 400zł :|

 

JVC SH99r, SH909r, SH9101r

Alpine CDA-7893r/7894r, 9812r (jezeli bedzie Ci odpowiadac jego dzwiek)

 

Nowego w tej cenie napewno bym nie szukal. Zadne z nowych w tej cenie nie zagra jak w/w uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ironia czy naprawde piszesz powaznie, ale jest milion postów odnosnie 9812r ze poza tym ze cala seria 9XXX gra troche ostrzej gorą w stosunku do serii 7XXX a 9812r zdecydowanie najbardziej. Dlatego zanim sie zdecyduje na zakup konkretnie tego modelu to zeby wczesniej go odsłuchał bo moze sie zdzwic.

Jeden woli zdecydowane granie, inny tzw. flaki z olejem i nie kazdemu to podejdzie.

Majac np. 9812r nie ma tragedii bo z DLS A czy Audisonem mozna go złagodzic dobierajac jednoczesnie odpowiedni system przedni.

 

Ja jego słuchałem 9812 w polaczeniu z RM21 + Dego PO i jak ktos lubi hirurgiczne ciecie po uszach to jak znalazl ale jak ktos lubi cieplo i flegmatycznie to moze sie zdziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł z używek Clarion DRX 9175/9375/9575, AlpineCDA-7944R/7939 7903, może udałoby się 7906 choć wątpię, to bez MP3 ale zdecydowanie najlepiej grające. Dołożyć można Kenwooda PS 909.

 

Z Mp3 używki zostały już wyżej wymienione. Bardzo warto w tych pieniądzach Kenwooda KDC-W707/808.

 

Nówka, to taka, która wizualnie i funkcjonalnie najbardziej odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych najnowszych słuchałem tylko 9884 (9886 i 9887 nie słuchałem niestety) ale wielu posiadaczy stwierdzilo ze bez wysterowania Imprintem to to nie gra.

Z drugiej strony bardziej sie oplaca kupic 9886r + PXA-H100 niz samego 9887r, wychodzi taniej a z drugiej strony niektorzy chca miec USB niestety 9887r nie ma USB dopiero po zakupie oddzielnego modulu koszt powyzej 300 PLN takowy juz posiada a 9886r juz mam USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale na usb mi nie zależy aż tak, pozatym nie włożę 6 tys w audio żeby mp3 słuchać :D 9886 + Imprint wyjdzie mnie tyle co 9887 już z prockiem i podobno jest dużo lepszy od 9886. Muszę się jeszcze zastanowić...

 

nie wiem skad masz ta opinie (mam nadzieje ze nie od panow z Media Markt :D )

poza tym ja nie każe Ci słuchac mp3 w sprzecie za 6 tys. Ale moze sie zdarzyc ze bedzie Ci nad wyraz potrzebne akurat w danym momencie

 

Poza tym w tej kasie mozna duzo ciekawsza uzywke kupic, grajaca lepiej i jeszcze sporo zaoszczedzic;

Clarion 958, DRZ9255 (amerykaniec, chyba stoi nawet teraz na allegro w cenie 9887r), uzywke CDA-9835r, Nakamichi CD400

 

do niczego nie namawiam, ale ja bym inaczej wydał taka kwote przeznaczona na radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w tej kasie mozna duzo ciekawsza uzywke kupic, grajaca lepiej i jeszcze sporo zaoszczedzic;

Clarion 958, DRZ9255 (amerykaniec, chyba stoi nawet teraz na allegro w cenie 9887r), uzywke CDA-9835r, Nakamichi CD400

no wiem tyle że sprzęt na raty będę brał i tu jest problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...