Skocz do zawartości

Pomożecie dobrać suba ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie Panowie. Pacjent to vw bora. Przód to audio system mx165 gra on pod wzmacniaczem Sony xm4040 drzwi wygłoszone. Chciałbym dołożyć suba. Wzmacniacz jaki mi leży to audiomedia mono, pierwszych lotów to on nie jest natomiast na razie musi wystarczyć. Słucham różnego rodzaju muzyki od rapu do house poprzez rock. Wiem że nie ma uniwersalnego głośnika do każdego rodzaju muzyki. Czy znajdzie się jakiś sensowny sub do kwoty 500zl który da radę się przebic w sedanie? Lubię bas nisko schodząc i miesisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja nie sprecyzowalem się.

500-600 zł z buda

Nowy lub używany bez różnicy

Wzmacniacz wstyd się przyznać ale na razie musi być audiomedia dg1000.1

Na bazarek patrzyłem, jest tego dość sporo. Natomiast Wy macie większe doświadczenie i myślałem, że na coś sensownego mnie nakierujecie. Nie wiem czy BR czy zamknięta 10 czy 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmak to bidalajn :D

 

Teoretycznie :

 

Moc max @ 2Ω: 1x1800W
· Moc RMS @ 2Ω: 1x900W
· Moc RMS @ 4Ω
1x500W

 

Ja akurat mam megane 2 w sedanie (dość duży kufer)

Sam się zastanawiam czy pakować 12 czy 10 w br...

 

Kiedyś słuchałem :w312 w klozecie (punto) i jakoś mnie nie powalił na kolana... Wydawało mi się, że brakuje mu mięsa.

 

1w312

x5

0

0W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kiedyś słuchałem :w312 w klozecie (punto) i jakoś mnie nie powalił na kolana... Wydawało mi się, że brakuje mu mięsa.
Bo to głośnik do BR?

 

Lepiej kupić coś sprawdzonego z giełdy za 300-400 i sklepać mu porządną skrzynkę wystrojoną pod ten sub i pasującą do auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to głośnik do BR?

 

Lepiej kupić coś sprawdzonego z giełdy za 300-400 i sklepać mu porządną skrzynkę wystrojoną pod ten sub i pasującą do auta. 

 

A no mosz recht :) Meczą mnie jakoś JL.... muszę jeszcze pomyśleć w312 na pewno odpada. A propozycji mało padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...