Skocz do zawartości

Modyfikowanie DSP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój pacjent to e38 735L szukam porady bo ktoś ruszył z robieniem CA w tym aucie a nie skończył wiem że jest ciężkim autem do obróbki, sprawa wygląda tak, są 2 głośniki 13cm przód + tweetery, 2 głośniki 13cm tył, 4 głośniki 13cm w tylnej półce wszystko zamykane w małych plastikowych skrzyniach o dziwo drzwi są wyklejone od wew. matą butylową i są dołożone kable 3mm2 od każdego głośnika do bagażnika jak ktoś by się przygotowywał pod wpięcie w wzmacniacz, głośniki większość to śmietnik seria z wykruszoną membraną. Głośniki które już posiadam i myślę by je wykożystać Hertz ESK 130.5 i 165.5 może nie wysoka jakość ale na start już coś jest. Półka z tyłu mam głośniki do wymiany 4szt. ale 13cm nie zrobi przyjemnego basu dla ucha myślę by wpiąć jakieś średnio-niskotonowe głośniki a dodać pod siedzenie 2x subwoofery z Logic7 bo leżą mi w garażu. Tylko jak to spiąć z wzmacniaczami bo jeden na pewno nie wystarczy ? Radio Alpine UTE-92BT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie dopatrzyłem, nie chciał bym przekroczyć 3,5k . Kiedyś było priorytetem by trzęsło nie miłosiernie lecz 2 dzieci i potrzebne miejsce w bagażniku skłaniają mnie by zamontować 2x subwoofery z Logic7 bo mi leżą a na podbicie dobrej nuty starczy, chciał bym uzyskać dobrą jakość dźwięku lecz jakiegoś szczegółowego ucha nie mam, najczęściej klubowe hity, hip-hop, r&b i jakieś babskie smuty jak moja ze mną jedzie  :wink: 
Zestaw:

radio: Alpine UTE-92BT
kabel zasilający: 35mm2
kabel głośnik-wzmacniacz: 3mm2

Kabel RCA: Melodika MD2R30
głośniki przód drzwi: Hertz ESK 165.5 ? (posiadam nie zamontowane)
głośniki tył drzwi: Hertz ESK 130.5 ? (posiadam nie zamontowane)
głośniki tył półka: ??? (4szt. złączył bym w 2 kanały)
wzmacniacz : ??? (pod same głośniki 6 kanałowy + 2 kanałowy subwoofer)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...