Skocz do zawartości

Boschmann ALX-122SP kontra axx1212


dR.LasCa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, mam axx1212 i myślę nad zmianą na Boschmann ALX-122SP... czy warto? Napędzać go będę poczciwym cp1502. Opłaca się taka zamiana? Czy jeśli się zdecyduję policzy mi ktoś skrzyneczkę z szczelinowym? Słucham głównie HH, ale coś szybkiego też się czasem zdarzy.. Grałoby to w Hondzie civic eg3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALX wg mnie bardziej uniwersalny, Axx nie jest za szybki, ale da sie słuchać

Róznice na pewno odczujesz (ja ALX miałem w 55l@34Hz i było sympatycznie :D ).

Żeby nie było ALX miałem 2 lata a AXX (swego czasu 2 sztuki) ok 6 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zdecydowanie polecam alx:] jest to lepsza konstrukcja robi konkretniejsze zamieszanie i wydaje mi sie bardziej solidny glosik, w skrzyni 65L@35Hz robilo sieke totalna w aucie:D AXX mialem ale wersje 15" i jednak wcale nie bylo tak pieknie jak sie wydawalo;/ troche sie zawiodlem oczekiwalem czegos wiecej, zejscia tak dobrego nie bylo gral dosc sztywno bardziej do techno niz fanow tych najnizszych czestotliwosci.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alx to zaskakujaca dobry glosnik jak na cene i firme mialem 122 sp , wczesniej uzywanego przez kogos kto nie dawal mu odpoczywac. u mnie w skrzyni 55 @ 38 robi zamieszanie spore a mial tylko marne 200 rms. po podpieciu pod signata ram 3... zaczelo sie dziac, polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, ze mam ALXa i to nawet na sprzedaz ze skrzynka 65 L w szczelinie Glosnik w tej cenie miazdzy poprostu wszystko co do tej pory slyszalem.. Pedze go Crunchem PZ 200.2 czyli kole 400 W dostaje i jest miod w aucie Slucham w 99 % rapu i do tego ten glosnik sie nadaje idealnie :rotfl: Potrafi zejsc nisko i pierd**lnac tak niesamowicie, ze raz myslalem, ze w cos uderzylem autem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...