Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod Intertechnik MDS08 w BR


Se-BASS-tian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w zasadzie swój system opisałem w dziale dla początkujących ale zasugerowano mi żebym tutaj też się odezwał :) . Poszukuję wzmacniacza (najlepiej monoblock lub 2CH) pod subwoofer BR - Intertechnik MDS08 który gra w 4Ω. Jako że dopiero wkraczam w temat CA to nie mam za bardzo obeznania w sprzęcie a ten subek wydaje mi się idealnym na start. Słucham muzyki elektronicznej - trance, house, EDM (i w zasadzie w większości tej gdzie tempo jest powyżej >128BPM). Dlatego wybrałem suba który nie schodzi nisko i nie wali ciśnieniowo (w SPL na pewno nie będę się bawił, już prędzej SQ). Ale... wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia dlatego szukam wzmaka który będzie przyszłościowy w razie jakbym chciał dołożyć kolejnego MDS08 lub zmienić go na większą skrzynię z większym głośnikiem.

 

Budżet: do 600 zł (ewentualnie jeżeli byłby jakiś wzmak godny polecenia a cena byłaby o tą stówkę większa to też wchodzi w grę)

Moc: 500W RMS (tego MDS08 chciałbym bezpiecznie wyregulować żeby zbytnio na klatę nie przyjął ale żeby można było podpiąć kiedyś coś mocniejszego)

Filtry: dolnoprzepustowy + subsoniczny i generalnie fajnie jakby wzmacniacz miał dobrą kontrolę nad subwooferem

 

Chętnie wysłucham ciekawych ofert. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...