Skocz do zawartości

Szukam radyjko z jak najlepszą jakością ,wygląd bez znaczeni


toma085
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję radio do auta w cenie około 400-450zł wygląd się nie liczy tylko jakość może być pozbawione wszelkich bajerów nawet MP3. Przedtem miałem JVC KD LHX 502 było fajne ładnie grało i wyglądało ale chyba od ilości zbędnych bajerków strasznie się wieszało. Pomóżcie znaleść coś w tej cenie bo nie jestem zbytnio w temacie od jakiegoś czau, myślałem nad jakąś używką Nakamichi ale ciężko dostać w tych pieniądzach ewentualnie może coś z alpine lub clariona, doradźcie jakieś konkretne modele , czym warto się zainteresować o co omijać szerokim łukiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady chłopaki ,przejrzałem jeszcze allegro i znalazłem takie o to modele które mogę mieć za te pieniążki ,powiedzcie co o nich sądzicie :

Alpine CDA 9812 RB

Alpine CDA 9851R

Pioneer DEH-P77MP

Blaupunkt Los Angeles MP72 lub Bronx MP75

JVC KD-LH 911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze dorzucił pioneer dex-p99r i deh-p945r- bliźniacze modele, jednostki z bardzo rozbudowanym procesorem (cyfrowa zwrotnica, opóźnienia czasowe i 13-pasmowy equalizer, mikrofon do autoqualizingu). Głupio to zabrzmi ale mam taką jednostke na sprzedaż - w moim temacie w podpisie jest zdjęcie (mam cały komplet- jednostka, pilot, mikrofon) tylko że aktualnie z czasem nie za bardzo stoje :zly: zeby sie tym zająć.. ale moge polecić to radyjko- ładnie brzmi, bezszczotkowy silnik, s/n: 120db!!!! :padam: no i świetne do aktywki, mega duż funkcji. A fajne jest to że samo sie optymalnie ustawia- podłączasz mikrofon i kładziesz na zagłówku fotela kierowcy, ustawiasz autoqualizing i wychodzisz z auta- przez ok 5 minut głośniki beda emitować pink noise i radio samo ustawi sobie korektor także te modele moge z czystym sumieniem polecić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...