Skocz do zawartości

Modyfikacja aktualnej konfiguracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mnogość tematów "co kupić" może wprawić o zawrót głowy, jednakże jest to poniekąd sprawa personalna więc zacznę.

Aktualnie w samochodzie zamontowany jest taki zestaw:

- JVC KD-R521

- Przednie Fabryczne Harman Becker 165mm

- Tylne fabryczne (do odłączenia)

- Tweetery JBL na podszybiu z Peugeot 407

- Wzmacniacz Impulse SD-400

- Subwoofer JBL GT5-1204BR

 

Zakupiłem maty butylowe STP Black Silver, dokupię jeszcze MDF i wygłuszam parę drzwi przednich.

Zastanawiałem się zakupieniem głośników w drzwi przednie, ew jakiś zestaw odseparowany i zasilenie ich ze wzmacniacza który już posiadam, JBL'a GT5 sprzedam, zakupię coś "kulturalniejszego" (dużo dobrego się czyta o STX'ach więc może w tym kierunku?) i może jakiś monoblock. Generalnie nie mam jakiegoś określonego budżetu na to przeznaczonego, Audiofilem nie jestem także tak więc chodzi mi o poprawę brzmienia za możliwe małą cenę. Samochód jest w nadwoziu kombi. W niedalekiej przyszłości wygłuszę bagażnik. 

 

Podejrzewam że po waszej pomocy i ew. modyfikacjach załapię bakcyla i pewnie będę w miarę możliwośći i upływu czasu upgraedował sprzęt. Tak czy siak 2x2,5mm puszczę już w drzwi na zaś.

 

Pozdrawam i z niecierpliwością czekam na wasz odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Witam serdecznie.

 

Dlaczego pominąłeś punkt 1 "listu powitalnego" jaki dostałeś emailem? 

 

Następnie zajmij się lekturą FAQ Nazara i potem (koniecznie ta kolejność!!! ) poczytaj forum, bo nie sądzisz chyba , że nie pisaliśmy nigdy o stworzeniu systemu CA ... przejrzyj też dział o instalacjach i zajmij się czytaniem tematów podwieszonych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem.

 

Będąc użytkownikiem wielu for internetowych a kilku z nich moderatorem z autopsji wiem iż dział "jesteś nowy, przywitaj się" nie jest odwiedzany przez obecnych użytkowników, z racji iż szanuje swój czas i innych postanowiłem przywitać się w tym temacie.

 

Lekturę FAQ od Nazara czytałem, nie jednokrotnie, dlatego nie pytam o rzeczy oczywiste, typu "jaki przekrój kabla", "jak wygłuszyć drzwi" bo teoretyczną wiedzę na ten temat posiadam. Natomiast nie buduję zestawu CA od podstaw, chcę tylko (póki co) lekko zmodyfikować tak więc temat jak najbardziej odpowiedni gdyż potrzebuję pomocy do TEGO konkretnego przypadku osób doświadczonych.

 

Jeżeli jednak nie zgadasz się ze mną bądź inni moderatorzy to proszę o usunięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...