Jump to content

Rainbow vs Audio System


Noctoorn
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam do wyboru zestaw Rainbow Elc6.2 albo AudioSystem Mx165 Evo.

Na Google za dużo nie znalazłem... Więc jakaby ktoś miał z w/w jakieś doświadczenie czy sugestie to będę bardzo wdzięczny za pomoc [emoji6]

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

EL to najnizsza polka od Rainbow co wcale jej nie dyskwalifikuje. Zwroc uwage na rozmiar tweetera w tym zestawie i czestotliwosc ciecia 5.200 Hz - za srednice w tym zestawie odpowiada woofer.

 

Za te pieniadze naprawde nie mozna narzekac, woofer nie schodzi do piekiel ale ma kopniaka - i tu jest problem bo przy wiekszym naterzeniu dzwieku traci na jakosci wlasnie przez tak wysokie ciecie.

Link to comment
Share on other sites

I to już jest jakaś ciekawa opinia. Też jestem bliższy firmie Rainbow z którą już miałem przyjemność się zetknąć. Mam nadzieję że ktoś może coś ciekawego powiedzieć o drugim zestawie [emoji6]

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Miałem styczność z modelem SLC Rainbowa, czyli ciut wyższa półka od powyżej opisanych, zestaw grał poprawnie, jednak według mnie był trochę ospały, z lekko wycofaną średnicą, w porównaniu do focal polyglass lub kp2 na przykład.

Podstawowe zestawy Audio System grają raczej średnio.

Poleciłbym od siebie Morel Maximo, który jest tani, ale dobrze zamontowany i zasilony potrafi miło zaskoczyć dynamiką i klarownością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...