Skocz do zawartości

3 Re Audio SE 12 D2 jaki piecyk


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukam informacji na temat wzmacniacza do głośników podanych w temacie. Sprawdzając impedencje  wyszło mi 1.37 ohm czyli chyba w 1 ohm pociągnie. Jaka moc mi doradzicie żeby podać na głośniki ?

Auto do końca roku to Seat Leon 2  1P ( 2006 )  Potem golf 4 ,

Alternator 180 A ,

Akumulator  72 ah  ( wiem że będzie mało ale go wymienię przed zimą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu 3 sztuki ? mało ludzi taką konfiguracje wybiera 

Czytałeś ile producent podaje zalecane ? 600 rms na sztukę a znając RE jest to pewne min żeby to sensownie grało, zaryzykuje stwierdzenie że 2 kilo to min żeby to grało fajnie, a 2.5/3 kilo to już może być bardzo fajnie :) 

Jeżeli budżet nie pozwala na odpowiedni piec to lepszą opcją będzie wrzucenie dwóch sztuk i 2 kilo  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd robiłem jak zakupiłem 1 szt Re. Alternator 180 A big 3 kable 50 mm spawarka zostało mi aku wymienić :) Czytałem tu posty ze ktoś pędził 2 szt re se 12 3 kw :D Mnie naszło na 3 taka nietypowy pomysł stąd pytanie jaki piec :) Postawiłem na Hifona Bxi 6000d ,jeżeli wszystko skończę wrzucę jakieś foto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50mm trochę mało

 

 nie popadajmy w paranoje, ze powyzej 2 kw : kondy, x aku, inne altki najlepiej 2, big3  i  kilo kabla.

 

zresztą kolega na fejsie dał pierdyliard tematów, jaka skrzynia, jaki wzmak, jakie strojenie  a co do czego tu pyta a i tak wziął wzmak z fejsika więc temat tak trochę jak kanał na yt z d..y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...