Skocz do zawartości

Strojenie suba


Christopher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez forum się nie da, nie słychać jak to gra więc jak możemy pomóc?

próbujemy cię nakierować, a ludzie się irytują bo oczekujesz rozwiązania a tak do końca nie wiadomo co jest nie tak.

możesz zapłacić jakiejś firmie i rozwiąże problem za złotówki albo słuchać życzliwych głosów i samemu próbować.

Ale nie oczekuj że ktoś ci powie co nie gra nie słysząc auta.


Podjedz na spota, zobaczy się co tam masz spaprane jak sie da to się ustawi a jak nie to nakieruje co zmienić, a tak będzie kilkanaście kolejnych postów z poradami a w aucie dalej grać niebędzie.

dokładnie.

i nie odbieraj tego za atak na ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Tylko z moim sprzętem to trochę jak wybranie się traktorem na 1/4mili....

 

O to właśnie chodzi, żeby ze sprzętu bez potencjału wycisnąć co się da i żeby to przyjemnie zagrało. U mnie tak się często zaczynało a że to już choroba i goni się króliczka i w pewnym momencie zmienia sprzęty i pakuje szmal to sprawa inna. Każdy od czegoś zaczynał i nawet ci najlepsi nie raz pewnie mieli niezłą kaszanę zanim to ogarnęli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: kolega ma racje, apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Sam chciałem zrobić budżetówkę, lekko poprawić tylko seryjne granie - lekko :) to dałem 450zł za wzmaka, to za kable 100zł(głośnikowe, nie liczę prądowych), to nowa jednostka, to rzeźbienie kickpaneli, nowe słupki(które akurat szczęśliwie kupiłem od PANTRALALIŃSKI :>), wygłuszenia za które już ponad 500zł poszło no i tak lecą złotówki... Ale czasem nie warto na siłę kombinować, tylko tak jak pisze Ci Powalla, przejdź do radykałów, poświęcisz parę stówek na radio czy wzmaka, a pewnie te wszystkie kombinacje, które do tej pory wykonałeś okażą się zbędne.

 

reasumując, wpadnij na spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale jest szansa , ze go troszkę ściszą :wink: , skoro sam nie może przekroczyć rubikonu :zalamany:

 

 

 


i tu może być problem "nie budowana pod ten głośnik " tz. jeden z problemów

 

A może zastosujesz się do tych dwóch podpowiedzi ??? Nawet może one pozwolą Ci nie wydawać na ten moment ani złotówki. No może starą szafkę tylko porąbiesz na obudowę do głośnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...