Skocz do zawartości

Hertz HV 165 vs 165l


kuuudlaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuuudlaty ponizej w linkach masz jakieś tam "opisy" tych Hertzów i ludzi, którzy je kupili i słuchali, na ile one są obiektywne to już musisz sobie sam odpowiedzieć :) , p.s. ja słyszałem tylko cały zestaw Hertz HSK 165 i z tego co się orientuje to w tym zestawie zastosowany jest woofer Hertz HV 165, jeżeli mam rację to głośniczek dobrze zapylał, nawet pod Axtonem , bo zesatw pod taki piec był podpięty, natomiast HV 165L nie słyszałem, więc nie mam bezpośredniego porównania niestety :)

 

Hertz HV 165

- http://audiosklep.pl/hertz-hv-165-p-526.html

 

Hertz HV 165L

- http://audiosklep.pl/hertz-hv-165l-p-527.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zestaw HSK 165 ma woferki HV 165, lubią one moc, to prawda i dużo wytrzymują, sprawdzone alp3545 (a nie było to 'spokojne' słuchanie). Zaciekawił mnie 165l, o którym ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje, nie tyle konstrukcyjne, co brzmieniowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuudlaty najlepiej to kupić te wooferki ( HV 165L ) i samemu się z nimi osłuchać, wtedy będziesz miał najbardziej rzetelną odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie :) BTW sam myślałem nad zakupem w najbliższej przyszłości właśnie tego zestawu: Hertz HSK 165 i do tego dokupić dodatkowo same wooferki HV 165 lub właśnie HV 165L, ale też mam dylemat jak te drugie zagrają ? Czy warto w ogóle pakować pieniądze w coś "niesprawdzonego" ? Wiadomo: mądry Polak po szkodzie i na błędach się człowiek uczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zestaw HSK plus dodatkowe woferki, to tylko hv165, najlepiej dwa takie na stronę, a nie jeden taki, drugi taki. A do tego naprawdę mocny piec. Chwilowo kasy mało, wiec może ktoś miał i coś o nich napisze :)

 

[ Dodano: 2009-06-22, 09:41 ]

HV 165 ma membranę z polipropylenu z 'mika'?, natomiast HV 165L nieprasowany papier w bawełną. 165l ma cięższą memebrane i niżej położone FS. Chyba jednak trzeba będzie samemu wymolestować obydwa woferki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...