Skocz do zawartości

BMW E36 Sedan kick panel, wybór 16 na mały litraż


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Tak jak w temacie, potrzebuje jakieś 16 głośniki najlepiej z tweeterami i zwrotnicami, bo teraz mam w samochodzie takiego trochę ulepa z rzeczy, które zostały mi po innych samochodach :)

 

Zrobiłem kickpanele(trochę rzeźby było, ale fajna sprawa ^^) na głośniki 16, wygłuszyłem, usztywniłem, wsadziłem głośniki Blaupunkt GTc172 ze zwrotnicami i tweeterami od zestawu Crunch GTX 5.2c, gra fajnie, ale nie wiem czy te głośniki grają tak jak trzeba, a w mojej okolicy nie ma za bardzo nikogo, do kogo mógłbym podjechać i wsadzić jakieś inne 16 na próbę ;> Litraż tam niestety nie jest zbyt duży, myślę że z 8 litrów by było, bo w oryginalnym miejscu na głośnik 13 wyciąłem większe dziury, żeby ta 16 nie musiała grać przez mały tunel i miejsce, które pokazałem niżej, w spoilerze na zdjęciu jest większe, bo u góry jest dziura, która idzie w słupek i w błotnik, więc ciężko określić litraż, ale te 8 powinno być :) Z racji tego szukam 16, które potrafią zagrać w małym litrażu, najlepiej w zestawie z tweeterami(4cm max) i zwrotnicą.

 

Dzięki z góry

 

 

40944d73d997b0e6179a199c95f75ecb.png

cabf8b9f8dfd2118233e4e7543ee036b.png

ea15db84e9c0d1e6e857e06c3f89c766.png

 

 

 

ps. w spoilerze zdjęcia sprzed malowania, teraz wyglądają ładnie ;)

ps2. podziękowania dla użytkowników tomashpl(za wszelkie instrukcje co do grania + za to że znosi moje trucie :>) i dla pantralaliński za fachową pomoc w ogarnianiu kickpaneli(dobór materiałów, technika itd)

ps3. jeśli ktoś z użytkowników E36, byłby zainteresowany jak to wykonać, pisać, gra o niebo lepiej, nie przeszkadza w jeździe(może trochę podstopnik, bo ściągając nogę ze sprzęgła można zahaczyć) i wygląda schludnie - seryjne 13 w nogach to jakaś paranoja, jeśli ktoś twierdzi, że te 13 potrafią zagrać, to albo nie ma uszu, albo nigdy nie miał E36 i nie wie, że te głośniki w nogach nie mają prawa grać ;D

 

ps3. najlepiej zestaw tweet+zwrotka+woofer, nowe, cena do 500zł myślę, że byłaby okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...