Skocz do zawartości

SUB do merca Vito


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje porady co do moztazu suba do merca vito a mianowicie chce go zamontowac pod siedzeniem w skrzynce ( metalowa kwadratowa konstrukcja na ktorej jest zamontowany fotel pasazera )po pierwotnym subie a raczej subiku tam kiedys byl glosnik 165 a ja chce wyciac otwor na jakis 8cali lub 10 cali mysle ze sie zmiesci i kwestia jest tego typu ze niewiem jak to uszczelnic a zadna skrzynka tam nie wejdzie moze ma ktos jakies pomysly mile widziane fotki ..dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak to wyglada i nie mam pojecia jak sie za to zabrac prosze o jakies porady jaki glosnik ,jakie materialy do wygluszenia tak aby to zaczelo ladnie grac w tej chwili jest zamontowany fabryczny glosnik 165mm a ja planuje zalozyc cos od 8 do 10 cali ,,,powinien sie zniescic i w tym scowku planuje zamontowac wzmak

post-1-1245498518.jpg

post-1-1245498519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... w tym schowku przy wygluszeniu moze byc problem z chlodzeniem wzmaka... ja bym komore wygluszyl jak drzwi zeby uniknac drgan blachy i uszczelnic a do tego dal na scianki jakas watoiline taka jak jest np w kurtkach i komora pod glosnik powinna byc ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj żywicę na cały środek dość sporo, nie szczędząc towaru. Następnie wysmaruj to taką pasta coś w rodzaju tego co ma brax. Żeby to dobrze zrobić pewnie trzeba ściągnąć fotel i wszystko robić z poziomu otworu pod głośnik, całą operację.

 

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_...roducts_id=1525

(BRAX eXvibration)

 

Następnie jak w żywicy zrobisz jedną ściankę z mdf-u to daj na nią głośnik i powinno być wszystko ok. No i bym zapomniał o wytłumieniu watoliną w środku :)

W wzmak musi mieć inne pomieszczenie/miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...