Skocz do zawartości

Jaki sub + wzmacniacz?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zabieram się za tył, narazie zlożyłem przód czylo Morel Tempo 6 + DLS A2, teraz poluje na radyjko Alpine 9812rc albo 9884r, tez nie wiem które wybrać?

 

no i właśnie do tematu co wsadzić na tył jaki sub i jaki wzmacniacz? na głośnik chce przeznaczyć do 800zł będzie siedział w skrzyni zamkniętej, zalezy mi na mocnym jebnięc**, ale żeby dźwięk był czysty... do tego potrzebuje jakiś dobry wzmak, żeby podawał czyste brzmienie...

 

myślałem nad rockfordem jakimś, ale nie wiem czy dobry wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o głośnik to chciałym 12' cena do 800zł, jesli chodzi o wzmak to może byc używka i cena do 1500zł...

 

Czyli budżet na komplet w granicach 2300zl z tego juz idzie złożyć całkiem niezłą sekcję basową

 

Jak już wyżej proponowałem i koledzy też, w tej kasie bym widział DLS-a A6 a na suba (może coś innego niż tylko Re Audio)

Rainbow Amboss 12" zagra b.dobrze w closed, bedzie jakość i pożądane je*******

Audio System HX 12 SQ (ok 779 zl/nówka) duża skuteczność wiec powinien zagrać głóśniej niż Re SE-12

do tego AS HX 12 SQ ma cewke 4 ohm wiec jeśli był by podpięty pod DLS-a A6 miał byś

niebagatelna kontrolę nad przetwornikiem(b.d DF) i zapas mocy, co by się wiązało z dużą dynamiką etc.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-06-16, 02:10 ]

Jeśli już ma być 10" to:

Dodam jeszcze zestaw DLS A6 + Rockford Fosgate Punch Hx2 DVC RFD2210 i pozamiatane :P

 

Dobranoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni dzwona! ja chce 12' i już, tak mi się ujeba** i musi być 12' :cool:

 

[ Dodano: 2009-06-16, 17:40 ]

no właśnie myślałem nad tym DLS-em A6, pasowałby mi bo mam już jednego DLS-a, no i i tylko jeszcze pozostaje wybrac głośnik, napewno 12'

 

 

ale ostatnio zaczełem się zastanawiac nad skrzynią, bo na początku miała być zamknięta i żadna inna, ale coś zaczynm się zastanawiać też nad br...

 

i sam już nie wiem kótra bedzie lepsza, słucham rap, house, trance... cenie sobie czyste brzmienie, ale lubię też mocne jebnięcie. Narazie nie zmieniam zdania i pozostane przy zamkniętej, ale będę myślał nad br...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...