Skocz do zawartości

RF vs DLS


nerxu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej nie ma problemu. i tak wszystko lezy bo sprzet jest a nie ma "docelowego" auta w ktorym go umieszcze.

 

mam tez t3002 ktory wytwarzam 661W @ 2Ohmach a jest klasa a/b szczerze mowiac nie słysze rożnicy.

 

dla mnie podstawa w wzmaku do suba jest duza wydajnosc pradowa i mozliwosc dlugiej pracy na najwyzszych obrotach bez zadnych "protectow" i innych historii tego typu

 

a tak naprawde jak ktos wczesniej wspomnial przy takich mocach ciezko jest wychwycic roznice.

 

zastanawiam sie czy gdyby komus osluchanemu wsadzic i jeden i drugi (maja podobne moce) to uslyszalby roznice - niesadze, ale za to gdyby wlaczyl swiatla, klime itp to wtedy podejrzewam ze sprawa prosta do wyczucia spadki napiecia napewno bylyby rozne.

 

 

Ja na temat A6 nie wypowiadam sie bo nie znam porownuje poprostu klase a/b z bd.

 

Ja wybralbym (wybralem ) T10001bd i jestem bardzo zadowolony w pelni rozpedza dwa suby po 600W przy 1Ohmie, dlugo pracuje, nie "meczy sie" i dzwiek rowniez jaknajbardziej mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko nie okazał sie zbyt "delikatny" do cisnieniowych prób... RF to RF jednak z zalozeniem cisnieniowym sa robione...

 

o to nie masz sie co martwic 145,3 obecny rekord klasy funi zrobilem wlasnie na a6

na codzien tez tez go nie oszczedzalem i zawsze dawal rade

co do grzania a6 ma wbudowany wentylator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa D to tylko i wyłącznie na zawody, gdzie sie pakuje z 10-20kw

Nie dziwie się ,że tak piszesz, skoro przeszedłeś z kiepskiego (jesli chodzi o jakość dzwieku) wzmacniacza klasy D , na kilka półek wyższy wzmacniacz analogowy.

Ale co powiesz o focal'u 1.800 czy jl 1000/1 ? Też klasy D, a o dziwo da się muzyki na nich słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tak ze na d nie da sie sluchac muzy

poprostu ab jest bardziej ciepla i ma to cos czego cyfrowki nie maja :padam:

 

zeby nie bylo mam miedzy innymi hcca d5000 i kilka innych z wyzszej polki sprzetow klasy i ab i d wiec moglem dokladnie porownac co jak gra

 

wazne jest tez reszta zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...