Skocz do zawartości

PYLE QA 2500 - instrukcja i dane techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu nabyłem za nieduże pieniądze wymieniony w tytule wzmacniacz. Jest mi znana jedynie jego moc maksymalna, ponieważ widnieje ona na wierzchu wzmacniacza. Chciałbym go użyć do zasilenia subwoofera (wiem, 4 kanałowy wzmacniacz do zasilenia subwoofera to nie jest za dobry pomysł, no ale póki co mam tylko to, tym bardziej, że chcę się zacząć bawić w car audio i na czymś trzeba zacząć :D ). Lecz w takim razie mam pytanie, czy ktoś kiedykolwiek miał doczynienia z tym wzmacniaczem i/lub ma gdzieś jego dane techniczne? Szukałem po google i niestety ani śladu. Tutaj na forum również :/ Nawet szukałem po niemieckich stronach ale tam również albo to co wiem, albo zupełnie nic. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na temat sprzętów typu pyle, peying etc nic nie znajdziesz bo to "wielki posąg z brązu", producent nie pisze nic o parametrach...bo te cacka takowych nie mają/ nie trzymają, a jak chcesz car audio zajrzyj do działu nasz instalacje i zobacz jakie zabawki wkładają

 

 

pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Dopiero zaczynam zabawę, więc również ze względu na mały fundusz chciałem zacząć od czegoś prostszego/słabszego. Może trafiłem, może nie - nie wiem, ale póki co zostanę z tym PYLE i popróbuję :D Lecz w dalszym ciągu czekam na to, że może trafi się ktoś kto mnie oświeci w specyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz juz dostales:

Na temat sprzętów typu pyle, peying etc nic nie znajdziesz bo... producent nie pisze nic o parametrach...bo te cacka takowych nie mają/ nie trzymają...

 

pozdrawiam Łukasz

Przepraszam za okastrowanie cytatu;)

Nawet jezleli uda Ci sie znalezc jakies dane, to nie koniecznie beda prawdziwe.

W typowych chinczykach jakosci sie nie doszukuj, kazdy egzemplarz ma inne parametry:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


również ze względu na mały fundusz chciałem zacząć od czegoś.
Nie od razu Rzym zbudowano, ja też kasy nie miałem i w zasadzie ok roku zbierałem klocki (radio, przód i sub). Teraz będę wygłuszał drzwi i montował sprzęt.

ktoś kiedyś na tym forum napisał, że nie ma pieniędzy i kupuje raz a dobrze. W dziale kupie wpisz co potrzebujesz jaki masz budżet, a klocki same się znajdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...