Skocz do zawartości

jak zbudowac car audio w oplu vectra?


vikingpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcial bym zbudowac car audio w vectrze z 2001r.W orginale ma 4 glosniki i dwa syczki z przodu i 2 glosniki i dwa syczki z tylu dodam ze wszystko jest w dzwiach.chcial bym to zrobic w ten sposob radio oplowskie takie jakie w aucie pierwszy wzmacniacz na glosniki w drzwiach drugi na tube.chcial bym aby to wszystko zagralo .projekt jest dlugo terminowy i koszty do 3000 tys ale mam nadzieje ze beda efekty.prosze o sugestje w sprawie sprzetu co kupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o jakosci a chcesz seryjne radio to sie wyklucza jezeli uwazasz ze jest ze seria reprezentuje dobra jakosc to chyba nie slyszales dobrego sprzerttu ale to dobrze bo tanioo bedzie wyjdzie zbudowanie systemu ktory cie zadowoli.

 

 

Druga sprawa to to ze zazwyczaj wiejskie car audio jest glosne i nic pozatym.

 

Ale kwestia jak bardzo glosne ma byc to twoje audio moj zestwa nie liczac radia znajduje sie w cenie ktora cie interesuje wiec powiem moze tkie cos jak ja mam , system nastawiony na jakosc i glosnosc nie przesadzony w zadna strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma honde acord 2004 i orginalny zestaw gra przyzwoici przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

zależy dla kogo jak jest przyzwoicie. Ja jeszcze nie słyszałem serii która by mnie usatysfakcjonowała a słyszałem trochę. Nawet klocki BOSE w Audi nie są tak dobre jak bym chciał żeby grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nie przeszkadza "ostra" góra to weź coś z alpine serii CDA-98xx

 

http://allegro.pl/item660965646_alpine_cda_9857r.html (Alpine CDA 9857r)

http://allegro.pl/item656847090_alpine_cda..._tanio_bcm.html (Alpine CDA 9852r)

http://allegro.pl/item656548909_alpine_cda...5r_rarytas.html - (Alpine CDA 9835r)uwielbiam słowo rarytas , jest bardzo często powtarzane , przy aukcjach sprzętu CA

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-06-14, 11:49 ]

Regulamin złamany- brak podpisanych linków

warn

 

pozdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC KD-SH99R

Straszna kupa,jak dla mnie to to z jakością niewiele ma wspólnego :/

 

Oczywiście masz prawo do Własnego zdania - jak każdy :D Ale jak krytykujesz to Mógłbyś chociaż podać Swój typ :P:D

 

Ja jednak osobiście polecam ten model - za ok 300zł ciężko kupić coś lepszego w dobrym stanie :P Chociaż wiadomo, że różne się okazje trafiają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz prawo do Własnego zdania - jak każdy :P Ale jak krytykujesz to Mógłbyś chociaż podać Swój typ :P:D

Proszę oto moje typy na dużo lepszą jakość:7903,7915,7906(czasem można trafić w okazyjnej cenie) i 9175

 

[ Dodano: 2009-06-14, 14:47 ]

...sadze ze lepiej dac 1000 zloty a kupic cos z gornej pulki a na reszte spretu poczekam ze 2 miesiace jak sadzicie to dobry wybor?

...i tu trafiłeś w sedno sprawy-jestem za :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...