Skocz do zawartości

Kenwood KDC-BT500U- zapytanie o BT


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Panowie mam do Was pytanie :), mianowicie chcę zakupić radio kenwood kdc-bt500u. W zestawie nie ma mikrofonu do BT i tu moje pytanie. Czy jak sparuje radio z telefonem to telefon staje się "mikrofonem"?

W jednym sklepie znalazłem że w zestawie jest mikrofon, natomiast w tym co chcę je kupić to w zestawie go brak, Czy możliwe jest że producent/ Dystrybutor sprzedaje dwa różne zestawy czyli z mikrofonem i bez?

Czy ewentualnie mikrofon KCA-mc10 będzie pasował do tego radia ewentualnie może jakiś inny który będzie pasował?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W jednym sklepie znalazłem że w zestawie jest mikrofon, natomiast w tym co chcę je kupić to w zestawie go brak,

 

W zestawie powinien być więc kup tam gdzie sprzedawca go dołącza ale że ten bez mikrofonu jest pewnie tańszy więc stąd pewnie Twoje pytanie ...czytaj chcesz kupić już na starcie kombinowany zestaw? Warto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W eurortv na bank mają pełen komplet ale osoba robiąca opisy woli pewnie mikrofalówki lub pralki opisywać niż  szczegóły techniczne radyjka ;) 

 

Zamów, podjedź i sprawdź , a jak nie będzie to odstąpisz od umowy i tyle (nawet nie musisz podawać przyczyny) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zamówione :) jutro do odbioru, jak nie będzie mikrofonu to wybiorę pewnie inny model lub inny sklep

takie miałem przeczucie że może być w zestawie tylko im się sprawdzić nie chce, ale ktoś już zadał im to pytanie o to czy mikrofon jest w zestawie i oto odpowiedź:

Witam, sprzęt nie jest wyposażony w mikrofon. Jest możliwość rozmowy dzięki zestawowi głośnomówiącego, który będzie transmitował dźwięk przez głośniki samochodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla potomnych: W zestawie oczywiście był zewnętrzny mikrofon :) a Pani sprzedająca, nie dopuszczała do siebie informacji że nie ma tego na stronie i dopiero po wnikliwej analizie strony internetowej przyznała mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...