Skocz do zawartości

Daewoo Tico - nagłośnienie


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pewnie was tym tematem zaskoczę bo to co będę pisał to propaganda, ale niestety....

Mam problem z nagłośnieniem mojego pojazdu. Daewoo Tico nie grzeszy ono możliwościami audio, ale coś trzeba wykombinować. Dziennie pokonuje 300-700km i troszkę odczuwam brak dźwięku w aucie (fatalna jakość - raz działa głośnik raz nie). Nagłośnienie standardowe jest tragiczne - szczególnie umiejscowienie przetworników.

Jeżeli ktoś posiada namiary do osoby która wykonuje panele drzwiowe do Tico to bardzo proszę o kontakt. Znając pewnie życie nikt mi tego nie zrobi więc zadam pytanie śmieszne, gdyż chciałbym się dowiedzieć jakie proponujecie głośniki 6x9 (najlepiej używane w bardzo dobrym stanie za ok 100zł). Ja nie orientuję się absolutnie w temacie głośników o takiej budowie. Chcę je zamieścić w półce. Wiem, że jest to skandal, ale moje głośniki Alpine o średnicy 13cm nie radzą sobie absolutnie w półce. Wiem, że właśnie w tym miejscu dobre są głośniki 6x9 dlatego ich poszukuje. Nie chcę osiągnąć super jakości dźwięku, ale oczekuje po prostu jakiegoś sensownego brzmienia, a nie buczenia. Dodam, że radio, które posiadam to JVC G-431. Nie będę super dziwował w tym aucie, gdyż cały czas odkładam pieniążki na inny pojazd, ale to jeszcze trochę potrwa.

Bardzo proszę o nie pisanie postów, że najważniejszy jest przód, bo ja to wiem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż chciałbym się dowiedzieć jakie proponujecie głośniki 6x9 (najlepiej używane w bardzo dobrym stanie za ok 100zł)

Mac Audio MX 69.3. Papier membrana, łatwo wykarmić, wysoki nie wybija się za bardzo przed szereg.

Kumpel miał takie w corsie zasilone kaseciakiem aiwy i potrafiły nawet zagrać basem.

 

Jeżeli ktoś posiada namiary do osoby która wykonuje panele drzwiowe do Tico to bardzo proszę o kontakt.

Obejrzyj panele do cinquecento i uno, które są na allegro, może da rade je przypasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...