Skocz do zawartości

CA w Megane IV (2016)


gmbs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Pacjent Megane IV - powoli przymierzam się do skromnej instalacji ale niestety nie znalazłem nigdzie żadnego info jak się dobrać do drzwi, konsoli i fabrycznych tweetów o sposobie wyciągnięcia sygnału z fabrycznego systemu nie wspominając - ktoś coś? Będę wdzięczny za wszelkie info, linki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam uzupełniony :) Wielka Polska a konkretnie stolica Wielkiej Polski - Poznań, ale nie w tym rzecz żeby do zakładu oddać. Sam chcę podłubać, dłubałem większość swoich autek i właściwie każde trochę wbrew i zazwyczaj kryjąc koszty przed dziewczyną->narzeczoną->żoną (cały czas ta sama osoba ;) ) a tym razem to jest jej auto i to ona chce mieć ładniejsze granie :O więc niech patrzy, widzi i pomaga (i się trochę potnie i pobrudzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie ile co kosztuje jest slabe :P Mi baba fure zabiera, chociaż sama ma nowe no ale tu lepsze granie :)

Chociaz roznie kobiety reaguja ale z zasady dziwia sie ile to kosztuje poki im sie tego nie wytlumaczy (jesli madra co rzadkość:lol)[/quote

Moja narzeczona wie ile co kosztuje i potem jaki efekt jest i jak gra i ani złotówki mi nie żałuję bo każdy prawdziwy facet niech ma swoją prawdziwą pasje i nie muszę się kryć z tym to takie tanie ograniczać swoje hobby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moja narzeczona wie ile co kosztuje i potem jaki efekt jest i jak gra i ani złotówki mi nie żałuję bo każdy prawdziwy facet niech ma swoją prawdziwą pasje i nie muszę się kryć z tym to takie tanie ograniczać swoje hobby...

A jak będziesz już musiał pisać - żona? A jak żona zechce lepsze kosmetyki albo większe mieszkanie? A jak Ci się czworaczki urodzą?

Wtedy każde CA może być za drogie a na pasję i hobby czasu będzie brakować :hyhy:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest problem ze znalazieniem informacji o demontażu to zaoptrzasz sie w zestaw ściągaczy do tapicerek, a potem szukasz widocznych śrub, jeśli nie ma to szukasz elementów demontowalnych. Pod nimi będą znajdował się śruby torx. Na pewno prznajmniej dwie śruby bedą w okolicach rączki do trzymania drzwi i może jedna w okolicach klamki. W raczce szukasz spodu sczeliny do otwierania plastików i powoli działasz. Nic na siłę. A prowadzenie auta do zakładu CA to nie zawsze rozwiązanie. Mnie się zdarzało poprawiać kilka aut po profesjonalistach, to czesto, gęsto zamiast odczepiać spinki, odkręcałem wkręty do płyt gipsowych, ktore bezpowrotnie zniszczyły tapicerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...