Skocz do zawartości

Jakie dystanse MDF do Ibiza / Cordoba 6L


egon5000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu przeszukuję internet w poszukiwaniu informacji na temat pasujących do Cordoby dystansów głośnikowych z MDF, nie znalazłem nic. Do Seata Ibizy i Cordoby 6L dostępne w sprzedaży są tylko dystanse plastikowe, które obecnie mam zamontowane i które uważam, że są beznadziejne, bo wpadają w straszny rezonans przy bardziej zbasowanych utworach co bardzo zniekształca dźwięk. Chciałbym zamontować jakieś z MDFu, ale dedykowanych do tego modelu nie ma. Czy wie ktoś jakie inne dystanse od innego modelu pasują do Cordoby? Mógłbym zaryzykować z tymi od golfa 4 bo wyglądają podobnie. Nie chcę jednak kupować w ciemno, bo wiecie jak to w Polsce wygląda ze zwrotem jakby nie pasowały, wszyscy sprzedawcy bronią się jak tylko mogą, żeby nie oddać kasy. Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obkleić plastikowe matami? Chociaż mdf wiele sztywniejszy niż cienkościenny plastik.. Może wkleisz foto tego co jest teraz na drzwiach a tych które wyglądają podobnie dla porównania? Kiedyś do fiata szukałem dystansów okazało się że dwa podobne różniły się tylko pod frezowaniami na bokach. i kolorem impregnatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawas2 - To są dystanse do Cordoby 1. Do gościa nie mam po co pisać bo skoro nigdzie nie ma dedykowanych z mdfu to on też na pewno nie będzie miał.

 

A co do zdjęć tego co mam, to na razie nie mogę wysłać bo jestem w pracy i piszę z komórki. Ale łatwo możecie zobaczyć jakie dystanse mam i jakie są te podobne od Golfa 4. Wystarczy na allegro wpisać Dystanse Cordoba 6L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...