Skocz do zawartości

Zestaw do Audi A4 B5 - prośba o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę do Was z prośbą abyście pomogli mi sklepać ładnie grający zestawik do Audi A4 B5.

Chciałbym wymienić głośniki z przodu + tzw. gwizdki" oraz głośniki z tyłu (półka) + do tego oczywiście wzmacniacz.

Z tuby/skrzyni narazie zrezygnuję ponieważ moja Audi to "Amica" więc dosyć miejsca zajmuje mi koło zapasowe.

Głośniki z przodu chciałbym aby były w rozmiarze fabrycznym tzn. bodajże 130mm.

Z ceną całego zestawu głośników chciałbym się zmieścić w granicach 500-600zł + cena wzmacniacza.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przychodzę do Was z prośbą abyście pomogli mi sklepać ładnie grający zestawik do Audi A4 B5.

Masz temat gazownika a w nim jak zrobić drzwi a niestety to właśnie drzwi są w tym aucie sporym problemem. W drzwiach mogą zostać 13-ki ale to i tak będzie jedna robota co w przypadku 160 czy 165mm. Auto gazownika do sprzedania poszło ale granie jest w nim nadal - Alpine 9855r, US Acoustics USA4080 plus Infinity ref 6520cs. Jak to wszystko razem gra, to byś musiał sobie  w Łodzi posłuchać - moim zdaniem co najmniej dobrze :)

Z kupnem wzmaka USA 4080 będziesz miał bardzo duży problem ale możesz go zastąpić zapinając Boss CLR60, także "zedoski" czyli całkiem przyzwoity. Jeśli coś bardziej współczesnego, to Hertz EP4. Na tych trzech wzmacniaczach granie w B5 się pozytywnie sprawiało jednak warunkiem nadal będą dobrze zrobione drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...