Skocz do zawartości

Kilka pytań o Alpine z serii IDA x3xx


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Upatrzyłem sobie radio Alpine z serii IDA x3xx. Przeszukałem forum i goolowałem i niestety nie znalazłem jakiegoś porównania modeli z tej serii. Uprzedzę, że chce konkretnie tą serię, nie zależy mi na CD. Bardziej zależy mi na współpracy z iPodem. W ciemno zakładam, że będę musiał pozbyć się rockboxa z iPoda i wszystkie flacki przekonwertować do apple lossless(*.ALAC), bo iPod będzie widziany jako zwykły pendrive i (z tego co wyczytałem) Alpine nie poradzi sobie z *.flac.

 

Co mam w aucie? Obecnie 2 oemowe głośniki w drzwiach. Jednak do końca roku będzie pieniądz i wtedy zrobię drzwi, głośniki, wzmacniacz i bas. Ale o to będę pytał w swoim czasie, albo znajdę na forum.

Czego słucham? Wszystko co wpadnie mi w ucho, chociaż zdecydowana większość to szeroko pojęty pop.

Oczywiście rozważam kupno używanego, a nie nowego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobra, teraz zauważyłem, że nie określiłem o co mi chodzi.

 

Mianowicie chce kupić alpine z serii ide x3xx i nie wiem który model wybrać, aby pasował do moich preferencji. Dlatego proszę o podpowiedź który model będzie najlepszy, bo cenowo prezentują się podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh proszę bardzo o to spis modeli, skoro dla kogoś tak doświadczonego to problem:
x300
x301
x305
x311
x313
x315

chodzi mi o różnice w tych modelach, wiem, że taki 305 ma jakiś przetwornik czy coś do iPoda co niby mam poprawiać jakość dźwięku. A iPod będzie bankiem plików muzycznych. No i 305 ma wyświetlacz TFT.A jak to wygląda z pozostałymi modelami to nie wiem. Nie wszystkie sa dostępne, dlatego jestem gotów pójść na ustępstwa o ile będę wiedzieć z czego rezygnuje wybierając dany model.

edit: jeszcze model x001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ehh proszę bardzo o to spis modeli, skoro dla kogoś tak doświadczonego to problem:
x300
x301
x305
x311
x313
x315

 

No i wg Ciebie jak ktoś jest doświadczony to musi pamiętać te wszystkie symbole? Każde radio i każdy model? Chyba sobie kpisz... Po drugie to nie jest jakaś super rewelacyjna seria by jakoś szczególnie się nad tym skupiać. Wybierz odpowiedni model dla Twoich potrzeb i tyle, jeśli spodziewasz się, że ktoś przedstawi Ci tu dokładną analizę każdego s tych modeli to jesteś w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...