Skocz do zawartości

Skrzynia REX12S4-Z


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

na wstępie uprzedzam, że post nie jest na temat parametrów audio, jednak bardzo bym prosił o pomoc.

 

Link do aukcji skrzyni REX12S4-Z http://allegro.pl/show_item.php?item=5610403659

 

Zakupiłem skrzynię... Dotarła przesyłka i... Zdziwienie.

Z reguły wiem, że subwoofery tak jak i inne sprzęty są zapakowane w kartony producentów.

Jednak ten nie był - był opakowany w folię stretch, w miejscu gdzie jest głośnik był wycięty otwór w folii (?).

Zamiast maskownicy jak na zdjęciu w aukcji trzy-prętowej jest dwu-prętowa (?).

Do tego dochodzi fakt, iż na obudowie (w górnej części) powinna być wszyta nazwa Re Audio i symbol firmy, jednak go nie ma...

 

Chciałem kupić ten głośnik w zamkniętej skrzyni i ta oferta była najkorzystniejsza, a żadnych różnic w opisie między nią, a droższymi nie było. Teraz pojawia się pytanie czy tego sprzętu nie zwrócić, bo nie do końca mam pewność czy otrzymałem to, co zamówiłem i czy faktycznie towar jest nowy...

 

Ktoś może kupił z innego źródła i może naświetlić trochę temat? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro towar nie jest zgodny z opisem to zaczal bym id telefonu tam i następnie zwrotu skoro zalezalo Ci na tym logo.

Przez chwilke pomyślałem ze naciales sie na koszalin i Michala Kolosa

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6194398

U niego nacinanie na uzywany sprzęt czy przedmioty niezgodne z opisem to notma ale widze ze tu nowy walek poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadzwonić, jednak... Numer telefonu w aukcji nie istnieje  :rotfl:

Napisałem maila... Czekam na odpowiedź.

Rozumiem, że moje podstawy do obaw są jak najbardziej słuszne? Zamienne opakowanie i reszta różnic...

Nie wiem czy po prostu nie odstąpić od umowy i zamówić od tego gościa tego samego suba (link do aukcji teoretycznie ten sam sprzęt) http://allegro.pl/re-audio-rex-12s4-skrzynia-closed-30cm-175w-rms-i4878607649.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech będzie... Bez napisu, itp. - ok. Maskownica dwuczęściowa, a nie trzy. - ok.

 

To teraz żeby nie być gołosłownym... Przedstawiam zdjęcia "profesjonalnego" pakunku i karton no-name.

 

W miejscu gdzie jest membrana na tekturze jest odgniecenie, jednak na głośniku niespecjalnie widać ślad po takim uderzeniu... Tylko czy jest możliwe, że wizualnie jest ok, a po podłączeniu okaże się, że jednak coś się uszkodziło?

Cuda wianki normalnie.

post-19525-0-63554400-1470836046_thumb.jpg

post-19525-0-52308800-1470836216_thumb.jpg

post-19525-0-12628600-1470836239_thumb.jpg

post-19525-0-96422100-1470836245_thumb.jpg

post-19525-0-32120200-1470836254_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy rex12s4-Z, a rex12s4 ?  :looka:

 

Skąd ta pewność, że to nie jest odgniecenie od uderzenia, skoro nawet prawie nie widać tego śladu o którym mówie na tych zdjęciach?  :looka: Załączam zdjęcie z wnętrza kartonu gdzie widać, że coś od zewnątrz "wbitego" spotkało się z subem.  :wsciekly:

 

Jeszcze tak z ciekawości odkręciłem przyłącze kabli i... z wytłumienia watoliną w opisie aukcji pozostał tylko... no nie zostało nic. Watoliny w środku nie ma, chyba, że tak jest jej cienko, że jest transparentna. :mur1:  

post-19525-0-30978700-1470838078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj bo nie rozumiem? Chcesz to wogole zwracać czy nie, bo juz sie pogubilem? Dlaczego tego nie podłaczysz i nie sprawdzisz czy wszystko gra skoro nie chcesz tego odsyłać?

 

Głosnik jak głosnik, jest to Re serii Re, skryznia jak skryznia. Wzglada jakby lezaly gotowe na magazynie, albo ktos mu na szybko robil ja na zamowienie) przyszla, zdarl strecz, wkręcił głosnik i wysłał do Ciebie.


Nie ma roznicy, glosniki sa te same oznaczenie Z oznacza ze jest /powinien być sprzedawany w skrzyni dedykowanej przez producenta (czyli jak mniemam z logiem ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...