Skocz do zawartości

magnat rx- 44 czy się opłaca?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

mam szybkie pytanie do was:

opłaca się kupić magnata rx 44 za 400zł??

bo jest na allegro i jak coś to go kupuje odrazu.

chciałbym nim zasilić PB S-12 i PB L-6C(to co mam w opisie)

odpiszcie!

 

z góry dzięki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 400 zł to go razem z JBL-ami odseparowanymi sprzedałem....Średnia okazja,choć jak miałem go na początku swojej przygody CA to byłem zadowolony,pod przodami grał lepiej niż axton c 409 ale przy subie mu ustępował,czyli gra jak na magnata to nawet dobrze ale waty ma troszkę zawyżone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poweim Ci tak,miałem suba 300rms napędzić go napędzał bez problemu tylko że axton po prostu lepiej sobie z tym radził,bedzie grał spoko,ok 300 bedzie miał,gdzieś czytałem w teście ze 296 chyba miał ale głowy za dokładność pomiaru nie dam :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to popatrz na GZ TA2500. ostatnio takiego rocznego puściłem za 420 zł a do tego magnata raczej nie ma co porównywać oczywiście na korzyść Ground Zero. A w ogóle napędzać Power Bassy wzmacniaczem magnata moim zdaniem nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ten ground zero to chyba jedno kanałówka jest tak?

mi jest potrzebny 4 kanałowy żeby miał w mostku te 250-300 w RMSie!!i do 500zł MAX!!!

 

[ Dodano: 2009-05-19, 20:30 ]

no ale chyba ten RX 44 lepiej będzie sobie radził od mojego Axtona c500x4 nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa tygodnie temu montowałem w Golfie mk3 taki wzmacniacz +PBes6c+ ES300 w closed ... potężny dźwięk (ciśnie na klatę i nogawki fruwają), właściciel* megazadowolony ... no i to jest najważniejsze :hyhy:

 

*słucha tylko plików mp3, a muza to typowo "rozrywkowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item631521966_wzmacniacz..._dls_helix.html ground zero ha 4150x zobacz jescze za ile takie coś pójdzie (myśle ze koło 600zl może nawet ciut mniej). jednak czterokanałówka do 500zł zeby miała w mostku 300RMS bedzie cięzko. Sam zaczynałem na Magnatach i Mac Audio(jedno i to samo :hyhy: ) i moce to one mają troche zawyżone jednak nic lepszego chyba sie nie znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezbyt okazyjna ale za ta kase w sumie mocniejszej 4-kan nie znajdziesz

 

Wzmak z mojego podpisu mysle mocowo podobnie wypada a jakosciowo chyba nawet lepiej a cena byla przystepniejsza :hyhy: Kwestia wyczekania i szukania okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...