Skocz do zawartości

radio 2din audi a3 jakie.kostki,brak dzwieku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatniego czasu zakupilem sobie radio 2din do.mojej audi.Problem jest w tym ze.nie moge nigdzie.znalesc odpowiednich kostek do.niej.Posiadam jakies kable.chinole z allegro , sa troche poprzerabiane lecz przez to nie dziala mi podswietlenie a po chwili grania radio samo wycisza.dzwiek i.juz.nic nie idzie zrobic,kombinowalem ze kazda konfiguracja kostek ale wszystko.na.nic.Dodaje zdjecia radia oraz ori kostek w aucie.Prosze o pomoc,moze.ktos.zajmuje sie.dorabianiem.kostek iso i lub wie.ktora by pasowala.Pozdrawiam

post-12036-0-59891400-1466838532_thumb.jpg

post-12036-0-15450900-1466838596_thumb.jpg

post-12036-0-31514700-1466838657_thumb.jpg

post-12036-0-30314400-1466838737_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj wyszukiwania i kup np na balledro odpowiednie kostki i przejsciówki.

 

A nie jakieś przerabiane.

Na allegro sa dedykowane i wlasnie je musialem poprzerabiac bo inaczej nie chodzilo wcale a na allegro nie idzie nic dopasowac wlasnie, gdyby szlo to bym tu nie pisal...

Nic wiecej nie pisze na tym radiu, kupilem je uzywane i sam.nie wiem co to za firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi to wyglada na oryginalne radio

Na moje na oryginale pisze model znaczek audi czy coś , producent się podpisuje tu coś się wstydzi . 

Kostka zasilająca nie ma remota bo sterowanie jest po canie a tu to ciężko stwierdzić na schemacie masz wtyki cana ale w kostce nie.

tu masz rozpiskę rne ale to co innego kostki niektóre są opisane.

http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?61753-Rozpiska-przyporz%B1dkowania-pin%F3w-w-nawigacji-RNS-e

czerwona kostka jest do systemu aktywnego masz pewnie suba w lewym nadkolu ale to radio nie ma takiego wyjscia ani nawet rca chyba producent dawał wiecej kostek których nie ma , ja bym szukał producenta tego .

tu zerknij 

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...