Skocz do zawartości

Kilka wzmacniaczy do wyboru który kupic.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce wydawać więcej kasy 250zł to górna granica.

Samochodem nie jeżdżę dużo chce po prostu lekko poprawić w nim dźwięk.

 

W przyszłym miesiącu będę wymieniać przednie głośniki w tym che kupić sub + wzmacniacz.

 

Który z nich najlepiej kupić?? Chodzi cenę do jakości.

 

Soling 200zł

 

Balupunkt gta 2100 179zł

 

Balupunkt gta 2 169 zł

 

Balupunkt gta 2100b 199zł + kable

 

Peiying 220zł

 

Peiying 165zł

 

 

Sub to będzie coś z allegro do 300zł Wiec wezmę taką która ma fajny wygląd nie ma co się zastanawiać przy takiej kwocie ale z tymi wzmacniaczami mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych wzmacniaczy nie jest niczym szczególnym - z resztą czego oczekiwać za te pieniądze. Najlepiej gdybyś poczekał i dozbierał kasy. Jeśli jednak nie chcesz lub nie możesz, to ja wybrałbym chyba TEN. Miałem kiedyś tego balupunkta i grał dość znośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dołożyć mogę ale tak można w nieskończoność naprawdę nie oczekuje fenomenalnego dźwięku i otwierania klapy basem :)

Poprostu wiem ,ze podpięcie suba pod radio to zły pomysł mam golfa 4 nie jest to jakieś duże auto typu vectra albo jakiś inny sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o otwieranie klapy basem, ale o kontrolę nad głośnikiem, minimum zniekształceń i ogólnie rozumianą jakość. Otwierać klapę można bez jakości - u mnie ciśnienie robi PSX-D2 i 2xNUKE 15", a z jakością to ma bardzo niewiele wspólnego. Zależy czego oczekujesz i do jakiej muzy to ma być sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham w zasadzie wszystkiego :)

 

Z tych co podałem naprawdę wszystkie są aż tak kiepskie ??

 

[ Dodano: 2009-05-17, 17:11 ]

Nie moge już edytować poprzedniego postu.

 

 

Dostałem propozycje kupna wzmacniacza Soundstreama p204e za 250 zł

Nie wiem nic o tej firmie co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród tych konkurentów, których tutaj przedstawiłeś Soundstream p204e jest zdecydowanie najlepszy. Kolega montował komuś P205E i muszę przyznać, że fajnie to grało (dość jakościowo). Moc mierzona przy 12V wyszła około 33W na kanał i 78W na suba, a więc podobnie do tego, co podaje producent (oczywiście uwzględniając, że to 12V a nie ponad 14V!!!). Sądzę, że u Ciebie będzie podobnie mocowo i dźwiękowo. Myślę, że jest wart tej ceny. Czy za te pieniądze dostaniesz coś lepszego? - nie wiem, bo dawno nie poszukiwałem żadnego wzmacniacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x50 w rms lub 2x50+150 (12V) a po pomiarach > 4x63 lub 2x63+171 (dane z netu ... jakaś rosyjska stronka).

 

Troszkę wysokie wartości, ale prawdopodobne. Dane do jakich dotarliśmy w przypadku P205E to 4x30 + 70W, tak więc za każdym razem uzyskany wynik jest wyższy od parametrów fabrycznych, co dobrze świadczy o wzmacniaczu. W przypadku propozycji z pierwszego postu o takim zjawisku możesz tylko pomarzyć - tam jest dokładnie odwrotnie i to ZNACZNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów Dobry Jakościowy i Grający SS :)

spokojnie panowie :D usa to budżet liga ale srebrne(o którym mowa) sporo lepiej wypada na tle kiczowatych niebieskich(nie mylić z ribic'ami).Wiadomo wszelkie pierdzingi,magnaty(nie mówię o combat'ach) itp. zabija :D

 

[ Dodano: 2009-05-17, 19:43 ]

Soundstream zawsze podawał sporo zaniżone moce ze względu na rygorystyczne normy jakie stosował podczas pomiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkopuje temat, chociaż z inną prośbą.

Posiadam Hifonicsa Son Of Europa - 4kan. (zasila przód PB S6C i skrzynie w mostku)

Jednak nie satysfakcjonuje mnie ten Hifon i chciałbym coś w używce do 500zł, zależy mi na cieplejszym i dynamiczniejszym brzmieniu..

Jedyne co mi przychodzi na myśl to Alpine V12, myślicie że zagra lepiej niż Hifon?

Proszę o inne opinie..

 

[ Dodano: 2009-06-06, 13:11 ]

Panowie jakieś propozycje?

Muzyka to przeważnie house, dance w 70% a pozostałe procenty dla RnB.

Co polecacie zamiast tego Hifona?

 

[ Dodano: 2009-06-09, 16:08 ]

Panowie kilka propozycji, która opcja będzie najbardziej korzystna do zasilenia PB S6c i skrzyni 300W RMS. Który wzmak najbardziej rozrusza zestaw?

 

BLAUPUNKT VELOCITY V 450 MADE IN THE U.S.A.

http://www.allegro.pl/item657401226_blaupu..._the_u_s_a.html

 

Blaupunkt BXA 500

http://www.allegro.pl/item656903986_wzmacn...niezawodny.html

 

KENWOOD KAC-746

http://www.allegro.pl/item653703751_wzmacn...od_kac_746.html

 

ALPINE V12 MRV-F405

http://www.allegro.pl/item650744209_alpine_v12_mrv_f405.html

 

Sony XM-754HX XPLOD 4/3/2 kanały

http://www.allegro.pl/item656620861_wzmacn...3_2_kanaly.html

 

PS; nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego też postanowiłem umieścić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...