Skocz do zawartości

Porada odnośnie radia .


nomos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sie poradzić was jakie radyjko sobie zakupić, posiadam "pajoniera 6800" bardzo dobrze sie sprawuje ale chciałbym zmienic na alipne do 500 zł. Prosił bym o pomoc w doborze bo zupelnie nie znam sie na tej marce nigdy jej nie posiadalem, a moze nie zmieniać ?? Wszystkie sugestie mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R&B HH czasami cos szybszego no fajnie by było nowe ale z tego co ogladalem to same paździeze z nowych, uzywki wsumie tez biore pod uwage. Chyba ze jakas inna firme polecice? Chociaz nie wiem co ja chce od tego pjonka ale chyba czas na zmiane,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie brałem tej firmy pod uwage wogole, bo wydaje mi sie ze to szit

 

:)

 

Co ta reklama robi z ludzmi :)

 

Gdyby nazwa grala ludzie kupowali by tylko alpinke pjoniera blaupunkta i sony , a tu psikus sa tez inne nie raz lepsze opcje

A zomer jako uzytkownik i chyba jeden z wiekszych fanow kenwooda :) Z pewnoscia ma duza wiedze na temat tej firmy , ja zreszta uwazam ze kenwoody juz tej sredniej klasy prezentuja fajny dzwiek szczegolnie jezeli chodzi o srednice , lekko uwypuklaja dol ale to mozna polubic

 

Za 500zł cudow nie kupisz za okolo 500 najl;epsza moim zdaniem opcja jest clarion dxz 948

 

Ale ogolnie to do 500zł bnajlepiej szukac jvc , kenwooda , clariona.... dlaczego ? Bo nie przeplaca sie za firme , alpine nowke za 500zł to tylko cde a cde to zjada chyba nawet twoj pionek choc ja jako osoba ktora przerobila 2 pionki uwazam ze - nogdy wiecej pjoniera nie podoba mi sie dzwiek chyba ze RS I lub II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie moze i reklama ja nie mialem styczności z kenem wiec moze dlatego. Co do radyjek sony mnie do sibie zraziło i nigdy więcej sonego jvc tez niestety nie. Najbardziej bylem zadowolony z pionka jakdo tej pory :-) No czyli clarion obadam a pionek wyzszy niz moj ? Okej napisz co i jak jaksie sprawuje.

 

[ Dodano: 2009-05-16, 08:15 ]

No dokladnie moze i reklama ja nie mialem styczności z kenem wiec moze dlatego. Co do radyjek sony mnie do sibie zraziło i nigdy więcej sonego jvc tez niestety nie. Najbardziej bylem zadowolony z pionka jakdo tej pory :-) No czyli clarion obadam a pionek wyzszy niz moj ? Okej napisz co i jak jaksie sprawuje.

 

Kenłud jest nawet przyzwoity widze z tego opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 3, więc bez kitu już nie możesz go przygarnąć.

 

pomyliłem model, chodziło mi o KD4044

 

[ Dodano: 2009-05-20, 16:47 ]

Panowie, nie zakładając nowego tematu chciałbym odświeżyć troszeczkę ten z tego względu że będę kupował radio używke do 400zł. Minimum 2 pary wyjść RCA. W gre nie wchodzi Sony, Pioneer bo jakoś dźwięk mi się nie podoba w tych źródłach, a w tej cenie miałem już i Soniacza i Pionka. Myślałem nad Keniem lub Clarionem, zależy mi na jak najcieplejszym brzmieniu. Mam dwa typy, dlatego też proszę opiniować jeśli ktoś miał do czynienia z tymi sterowaniami|

Ogólnie ma sterować wzmakiem Hifonicsa Son Of Europa.

Przód Power Bass S6C

Sub: Skrzynia zamknieta Mac Audio Maximus 12

Kabelki Stingera

Muzyka: house,dance, rzadziej RnB

 

Clarion

http://allegro.pl/item638459993_clarion_dx..._80kolorow.html

 

Kenwood

http://allegro.pl/item634572291_kenwood_kd...anel_super.html

 

Jeżeli macie jakieś inne typy, prosiłbym o propozycję.

Z góry wielkie THX!

 

[ Dodano: 2009-05-20, 19:02 ]

i jeszcze jeden clarion z seri dxz

http://allegro.pl/item635850166_clarion_dx...ja_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...