Skocz do zawartości

Jl audio 12w7?


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sluchal ktoa tego suba? Wart swojej uwagi? W uzywce mozna dostac za rozsadniejsze pieniazki.. Szybkosc mnie nie interesuje, do muzyki z wolnym basem, schodzacym bardzo nisko.. Widze ze ma spory xmax 29mm to bardzo duzo, mialem przed tem re audio sxxa 12, tez pieknie pracował a mial xmax 22 z tym ze wiekszy spl bo 88 a jl 86, moce te same a cena nowego jl a dwa razy wieksza. Dlatego zastanawiam sie czy warto? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez patrzylem na soundown ale to juz zawodnicze suby, mnie interesuje cos do max 1kw żeby nie bylo problemów z napedem.. A gralo fajnie nisko, temu pytam o lja bo zakres mocy podana jest od 400 do max 1 kw. No i ten x max robi wrażenie. :-) ok to poszukam cos na innych forach dzieki za odpowiedź ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do re audio mialem klase bd rockforfa t1000 z tej starszej siwo czarnej serii, wielki wzmak :-) a teraz trudno powiedzieć co bym kupił, mozr jakiegos jla 1000.1 albo tez rfa tylko z tej mniejszej czarnej serii lub jakas klase D np jbl1400.1 wiem ze to jbl ale miałem dawno temy 7001 i bardzo go sobie chwale, moze glosnikow nie maja dobrych ale te akurat wzmaki sa spoko jak na cyfrowke :-D obecnie mam rockfotda t600/4 i dwa kanaly w mostku pedza suba, ok 400 wat 4ohm wiec na poczatek tyle sub by mogl dostać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 12W7-3. Ćwiczyłem w dwóch budach. Ostatecznie został w zamkniętej 42 litry brutto. Dostaje 1200w z PDX-M12 i ma się dobrze. W dużej zamkniętej budzie gra poprawnie, w br muli jak na mój gust. Dla porównania mam też zamknięte dwie sztuki 10w6v2 i grają lepiej, ale nie schodzą tak nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdzie praktycznie tak samo. W br, przy ostrym pałowaniu warto, a wręcz trzeba go ciąć od dołu żeby go nie skończyć. W obudowie br będzie też sporo głośniej ale też wolniej. Czy warto? Musisz posłuchać aby ocenić. Moim zdaniem cena nowego jest mooocno przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...